Trešdiena, 20. februāris
Šodien sveicam: Vitauts, Smuidra, Smuidris
Laika ziņas: Sigulda -0.1℃, R vējš 8.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-02-12
Šonedēļ aicinām uz bezmaksas funkcionālo treniņu un distanču slēpošanu

Turpinot iesaistīt iedzīvotājus veselību veicinošās aktivitātēs, šonedēļ Siguldā notiks bezmaksas funkcionālais treniņš, savukārt Fischer Slēpošanas centrā tiks organizēta bezmaksas distanču slēpošana.

Funkcionālais treniņš

Sestdien, 17.februārī, plkst.9.00 sertificētas treneres Ievas Ozoliņas vadībā. Lai piedalītos, nav iepriekš jāpiesakās.

Bezmaksas distanču slēpošana bērniem un jauniešiem

Otrdien, 13.februārī, plkst.18.00, svētdien, 18.februārī, plkst.12.00 Fischer Slēpošanas centrā Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem notiks bezmaksas distanču slēpošanas nodarbība sertificēta trenera vadībā. Lai piedalītos, ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai 67970262, jo vietu skaits ir ierobežots. Dalībnieki tiks nodrošināti ar nepieciešamo inventāru. Ņemot vērā, ka nodarbībās piedalās dažādā vecuma dalībnieki, bērniem līdz septiņu gadu vecumam tajās jāslēpo kopā ar vienu no vecākiem.

Jāpiebilst, ka bērni un jaunieši – Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņi – pārējā laikā bez maksas var slēpot trasē bez trenera. Arī tad visiem bērniem bez maksas tiek nodrošināts slēpošanai nepieciešamais inventārs.

Bezmaksas distanču slēpošana pieaugušajiem

Svētdien, 18.februārī, plkst.10.00 Fischer Slēpošanas centrā notiks bezmaksas distanču slēpošanas nodarbība pieaugušajiem sertificēta trenera vadībā. Lai piedalītos, ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai 67970262, jo vietu skaits ir ierobežots. Pieaugušajiem jānodrošina savs slēpošanas inventārs, ja nepieciešams, to varēs var iznomāt Fischer Slēpošanas centrā.

Šīs un citas bezmaksas nodarbības norisināsies arī turpmāk.

Papildu informācija par tām pieejama Siguldas Sporta centrā, zvanot uz tālruņa numuru 25448860, kā arī sociālajos tīklos.

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projektā Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!”.

 

 

 

 

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi