×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -2.9℃, DA vējš 3.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-02-23
Aicina uz ieinteresēto partneru tikšanos par Siguldas pils kompleksa attīstību

Lai pārrunātu aktualitātes Siguldas pils kompleksa attīstībā un diskutētu par iespējām, trešdien, 28.februārī, plkst.16.00 Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā (Ausekļa ielā 6) tiek organizēta ieinteresēto partneru tikšanās.

Pasākuma laikā klātesošie tiks iepazīstināti ar starptautisko pieredzi šādu teritoriju attīstībā, kā arī tiks pārrunāta pašreizēja kompleksa rekonstrukcijas gaita. Noslēgumā tiks diskutēts par attīstības iespējām Siguldas pils kompleksā.

Tikšanās tiek organizēta starpreģionu sadarbības programmas URBACT III 2014.–2020.gadam projektā „Mazu un vidēja izmēra Eiropas pilsētu kultūras mantojuma stratēģiju ieviešanas tīkls”.

 

 

 

 

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi