Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +13℃, R vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-03-02
Aizvadītas „Siguldas kauss 2018” sacensības snovbordā

No 1. līdz 4.martam Siguldas pilsētas trasē norisinās „Siguldas kauss 2018” sacensības kalnu slēpošanā un snovbordā. 1.martā aizvadītas snovborda sacensības, kur dalībniekiem sevi bija jāizaicina milzu slalomā. Šogad snovborda sacensībās piedalījās 37 dalībnieki, kuri startēja trīs dažādās vecuma grupās.

Augstāko vietu sieviešu konkurencē jauniešu grupā izcīnīja Taiga Apšiniece no Rīgas, master grupā – Diāna Gredzena no Siguldas un open grupā – Paula Anna Vītola no Rīgas. Godalgoto 2.vietu open grupā izcīnīja Venija Amanta Ozola no Siguldas, savukārt 3.vietu izcīnīja siguldiete Marta Garā.

Arī vīriešu konkurencē lieliskus rezultātus uzrādīja vairāki dalībnieki no Siguldas. 1.vietu izcīnīja un kļuva nepārspēti Matīss Zvaigzne no Siguldas jauniešu grupā, master grupā – Klāvs Čeže no Rīgas, open grupā – Andris Ablaževičs no Siguldas. Savukārt 2.vietu izcīnīja Niks Iesalnieks no Siguldas jauniešu grupā, Olafs Vītols no Rīgas – master grupā un open grupā – Emīls Klāvs Liepiņš no Rīgas. 3.vietu jauniešu grupā izcīnīja Raivis Lasmanis no Siguldas,  master grupā – Edgars Behmanis no Rīgas, kā arī Mārtiņš Ustinovs no Siguldas – open grupā.

Turpinoties „Siguldas kauss 2018” sacensībām, 3.martā Siguldas pilsētas trasē norisināsies milzu slaloms kalnu slēpošanā, kas būs kvalifikācijas brauciens paralēlajam slalomam. Savukārt 4.martā norisināsies paralēlais slaloms kalnu slēpošanā. Sacensībās var piedalīties dalībnieki jau no 2,5 gadiem līdz neierobežotam vecumam. Vairāk informācijas par sacensību norisi un pasākumu programmu Siguldas pilsētas trases tīmekļa vietnē www.siguldassports.lv.

Jāpiebilst, ka 3.martā norisināsies nakts brauciens ar lapām, kalna karaļa un karalienes kronēšana un „Kišuro” balvas pasniegšana neveiksmīgākā kritiena īpašniekam, būs svinīga sacensību atklāšanas parāde, motociklu kalnā braukšanas šovs un gada lielākā „Apré-Ski” ballīte visiem dalībniekiem, viņu ģimenēm, draugiem, sadarbības partneriem un citiem interesentiem. Apmeklētājiem būs pieejama arī īpaša ēdienkarte – uz oglēm cepts liellopu gaļas burgers un brieža gaļas zupa, ka arī īpaši karstie dzērieni no kafejnīcas „Finišs”.

Gaidām mazus un lielus sportistus, ģimenes, draugus un citus līdzjutējus! Svinēsim ziemu Siguldā!

Informāciju sagatavoja:
Aneta Galdiņa
SIA
Siguldas Sporta serviss”
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi