×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +22.8℃, R vējš 4.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-03-05
Spēkiem mērojas novada jaunie šahisti

3.martā Siguldas novada Kultūras namā pulcējās novada 15 jaunie šahisti, lai pārbaudītu spēkus pirms nopietniem startiem Latvijas Skolu olimpiādē šahā un Siguldas Valsts ģimnāzijas 3.atklātajā čempionātā ātrajā šahā.

Trīs dalībnieki sasniedza lielisku rezultātu – seši punkti no septiņiem iespējamiem. Noskaidrojot papildus rādītājus, par turnīra uzvarētāju tika atzīts Siguldas Valsts ģimnāzijas 10.a klases audzēknis Pēteris Kazainis. Savukārt 2.vieta tika piešķirta Laurenču sākumskolas 5.klases skolniekam Valteram Veinbergam, bet 3.vietu ieņēma Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.b klases skolnieks Krišjānis Gercāns.

Siguldas novada skolnieku turnīrs bija pirmās oficiālās sacensības arī jaunajiem šahistiem no Siguldas pilsētas vidusskolas un Siguldas 1.pamatskolas, kuri ar lielu entuziasmu pavadīja četras stundas pie melnbaltā šaha galdiņa un ieguva pieredzi, spēlējot saskaņā ar Starptautiskās šaha federācijas (FIDE) noteikumiem. Par turnīra norisi rūpējās Siguldas šaha kluba vadītājs Visvaldis Gercāns, kā arī Siguldas Valsts ģimnāzijas un Siguldas 1.pamatskolas šaha pulciņu vadītāji: Sandra Harlinska un Artūrs Mihailovs. Balvas turnīra labākajiem šahistiem bijā sarūpējuši SIA „Karšu izdevniecība Jāņa sēta” un Siguldas šaha klubs.

Visi sacensību rezultāti skatāmi šeit.

Iegūtā pieredze sacensībās noderēs, gatavojoties nākamajiem startiem un Siguldas Valsts ģimnāzijas 3.atklātajam čempionātam ātrajā šahā, kas norisināsies 2018.gada 16.martā. Labākie Siguldas jaunie šahisti piedalīsies Latvijas skolu šaha olimpiādes 2.kārtas Vidzemes reģiona sacensībās, kas norisināsies Siguldas 1.pamatskolā 19.aprīlī.

Informāciju sagatavoja:
Sandra  Harlinska
Šaha skolotāja


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi