Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +10.2℃, A vējš 4.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-03-05
Ar rekordlielu dalībnieku skaitu aizvadīts „Siguldas kauss 2018”

No 1. līdz 4.martam Siguldas pilsētas trasē norisinājās „Siguldas kauss 2018” kalnu slēpošanā un snovbordā, kas ir tradīcijām bagātākās un senākās kalnu slēpošanas sacensības Latvijā teju 50 gadus. Šogad „Siguldas kauss” sacensības piedalījās vairāk nekā 197 dalībnieki 15 vecuma grupās gan no Latvijas, gan kaimiņu valstīm.

1.martā Siguldas pilsētas trasē tika aizvadītas snovborda sacensības, kur dalībniekiem sevi bija jāizaicina milzu slalomā, savukārt 3.martā norisinājās milzu slaloms kalnu slēpošanā, kas bija kvalifikācijas brauciens paralēlajam slalomam, kas norisinājās 4.martā.

Kopējie sacensību rezultāti visās disciplīnās un vecuma grupās pieejami Siguldas pilsētas trases mājas lapā www.siguldassports.lv un www.infoski.lv.

Sacensībās tika godināti ne tikai godalgoto vietu ieguvēji, bet arī jaunākais un vecākais sacensību dalībnieks, kalna karalis un karaliene, kā arī „Kišuro” balvas ieguvējs. Sacensību jaunākā dalībnieka statusu pārstāvēja trīs gadīgā Līva Meldere un vecākā dalībnieka statusu pārstāvēja 78 gadus vecais Aleksandrs Kuzņecovs.  Šogad 495 dalībnieki un līdzjutēji piedalījās balsošanā par kalna karaļa un karalienes titulu. Ar pārliecinošu balsu pārsvaru  kalna karaļa un karalienes titulu ieguva Roberts Beikmanis un Laura Bišere. „Kišuro” balva par neveiksmīgāko kritiena tika piešķirta Jānim Siliņam.

Pasākuma laikā tika ievērotas gan iemīļotas sacensību tradīcijas, gan ieviestas jaunas – svinīgā atklāšanas parāde, nakts brauciens ar lāpām, motociklu kalnā braukšanas šovs un gada lielākā „Aprés-Ski” ballīte.

Pasākumu organizēja Siguldas pilsētas trase sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību un Latvijas Slēpošanas federāciju.

Paldies visiem dalībniekiem un sacensību atbalstītājiem: „Fans Prosport”, SIA „Livonia” ar dzērieniem „Mežezers” un „BiFresh”, SIA „Kungu rija”, piedzīvojumu parks „Tarzāns” un SIA „Rāmkalni Nordeco”.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi