Sestdiena, 30. maijs
Šodien sveicam: Vitolds, Lolita, Letīcija
Laika ziņas: Sigulda +17.6℃, ZA vējš 7.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-03-06
Noskaidroti apbalvojuma „Siguldas novada Gada balva sportā 2017” nominanti

Piektdien, 9.martā, plkst.19.00 koncertzālē „Baltais Flīģelis” norisināsies svinīgā ceremonija „Siguldas novada Gada balva sportā 2017”, kurā 17 nominācijās tiks godināti Siguldas novada labākie sportisti, komandas, treneri un atbalstītāji.

Šogad novada sportisti un sporta darbinieki saņems balvas 17 nominācijās trīs kategorijās – augsto sasniegumu sportā, bērnu un jauniešu sportā, amatieru un tautas sportā. Pretendentus balvai varēja izvirzīt jebkurš Siguldas novada iedzīvotājs, sporta organizācija vai cita iestāde, aizpildot anketu par kandidāta sasniegumiem 2017.gadā. Izvirzītos kandidātus izvērtēja komisija. Apbalvojuma ieguvēji tiks paziņoti svinīgajā ceremonijā.

Izvirzītie balvu pretendenti augsto sasniegumu sporta kategorijā:

  • nominācijā „Gada sportiste” – Lelde Priedulēna, Lelde Gasūna, Ulla Zirne un nominācijā „Gada treneris” izvirzīti viņu treneri – Mareks Mezencevs, Kaspars Loss un Krišjānis Eikens;
  • nominācijā „Gada sportists” – Martins Dukurs, Jānis Strenga, Tomass Dukurs un nominācijā „Gada treneris” izvirzīti viņu treneri – skeletona treneru komanda, Sandis Prūsis.

Izvirzītie balvu pretendenti bērnu un jauniešu sporta kategorijā:

  • nominācijā „Gada jaunā sportiste” – Liāna Lenceviča, Kristīne Brunere, Elīna Vītola un nominācijā „Gada treneris” izvirzīti viņu treneri – Ainārs Gureckis, Raivis Zīmelis un Gunta Blūmiņa, Zintis Šaitāns;
  • nominācijā „Gada jaunais sportists” – Krists Netlaus, Jēkabs Vītols, Ardis Daniels Bedrītis un nominācijā „Gada treneris” izvirzīti viņu treneri – Gints Dzērve, Raivis Zīmelis, Ainārs Gureckis;
  • nominācijā „Gada komanda” – Siguldas Sporta skolas U-16 basketbola komanda, Siguldas Valsts ģimnāzijas pludmales volejbola komanda Pasaules skolēnu čempionātā, basketbola komanda „MILF” un nominācijā „Gada treneris” izvirzīti viņu treneri – Agnija Labrence, Normunds Šulte;
  • nominācijā „Gada sporta skolotājs” – Kalvis Grīnbergs, Lelde Bērziņa un Andra Fridrihsone.

Izvirzītie balvu pretendenti amatieru un tautas sporta kategorijā:

  • nominācijā „Gada sportiste” – Inese Sirmā, Marta Garā un Zanda Abzalone;
  • nominācijā „Gada sportists” – Ivars Jēkabsons, Uldis Kļaviņš un Ingmārs Briedis;
  • nominācijā „Gada komanda” – rogaininga komanda „Skrien Sigulda”, Siguldas novada veterānu basketbola komanda un Siguldas šaha komanda;
  • nominācijā „Neatlaidība sportā” – Viktors Meinerts, Zigfrīds Baumanis un Siguldas novada pludmales volejbola seniori Aleksandrs Kuzņecovs, Jānis Turauskis, Imants Bērziņš;
  • nominācijā „Gada sporta pasākums” – Starptautiskais džudo turnīrs „Sigulda 2017”, Siguldas novada atklātais šaha turnīrs, Retro velobrauciens;
  • nominācijā „Aktīvākā sporta organizācija” – biedrība „Sporta klubs „Pantera””, biedrība „NUKI”, biedrība „Siguldas Maratona klubs”/Siguldas takas.

Apbalvojumu „Par mūža ieguldījumu sportā” saņems Siguldas Sporta skolas vieglatlētikas trenere Aina Lonija Ziediņa.

Visi nominanti, sporta mīļotāji, atbalstītāji un citi interesenti laipni aicināti uz svinīgo balvu pasniegšanas ceremoniju!
Ieeja pasākumā – bez maksas.


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031