Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +9.7℃, ZR vējš 2.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-03-06
Palielinās bezmaksas peldētapmācības nodarbību apmeklējums

Šī gada pirmajos divos mēnešos Siguldas Sporta centra peldbaseinā notiekošās bezmaksas nodarbības apmeklējuši 156 bērni un jaunieši vecumā no astoņiem līdz 19 gadiem (2.–12.klase).

Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņi bezmaksas nodarbības var apmeklēt pirmdienās, otrdienās un ceturtdienās no plkst.16.00 līdz 17.00, iepriekš piesakoties pa tālruņa numuru 25448860. Peldētapmācības nodarbības notiek sertificēta trenera vadībā, un grupā ir astoņi bērni.

Ārpusstundu nodarbību mērķis ir motivēt skolēnus uzlabot peldēšanas prasmes, kā arī, apmeklējot šīs nodarbības, ir iespēja uzlabot atzīmi sporta stundā. Nodarbības var apmeklēt ikviens Siguldas novada audzēknis, arī tie, kuriem attiecīgajā mēnesī ir ieplānota peldēšanas nodarbība skolas ietvaros un tie, kuri jau ir izmantojuši iespēju piedalīties bezmaksas nodarbības šī mācību gada laikā.

Patlaban peldbaseinā sporta stundas aizvada Siguldas pilsētas vidusskolas, Siguldas Valsts ģimnāzijas, kā arī Siguldas 1.pamatskolas skolēni.

No šī mācību gada sākuma notikušas jau 70 ārpusklašu peldētapmācības nodarbības, kuras apmeklējuši vairāk nekā 360 skolēnu no visām Siguldas novada izglītības iestādēm. Nodarbības turpināsies līdz 2019.gadam ESF projekta „Esi vesels Siguldas novadā!” laikā.

Jāatzīmē, ka Siguldas Sporta centrā ir iespēja peldēšanas prasmes apgūt arī maksas grupu peldētapmācības nodarbībās zīdaiņiem, bērniem no divu gadu vecuma, kā arī pieaugušajiem.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi