Ceturtdiena, 13. decembris
Šodien sveicam: Lūcija, Veldze
Laika ziņas: Sigulda -4℃, ZA vējš 3.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-03-13
Siguldietes svin 102 un 104 gadu jubileju

12. un 13.martā Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics sveica divas Siguldas novada iedzīvotājas nozīmīgās jubilejās – Antoņina Ļevina svinēja 102.dzimšanas dienu, bet Lūcija Brazauskaite – 104 gadu jubileju.

Pirmdien, 12.martā, siguldiete Antoņina Ļevina svinēja 102.šūpuļsvētkus. Ļevinas kundze Siguldā dzīvo jau vairāk nekā 70 gadus – kopš 1946.gada. Abi ar vīru bijuši sākumskolas skolotāji, kas no skolas un lauku saimniecības darbiem brīvajā laikā aktīvi apmeklējuši teātra izrādes un lasījuši grāmatas.

Savukārt 13.martā Lūcija Brazauskaite sagaidīja savu 104 gadu jubileju. Brazauskaites kundze dzimusi Lietuvā un pirmos 16 gadus tur arī nodzīvojusi, līdz pārcēlusies ar ģimeni dzīvot uz Latviju, Bauskas pusē. Lielāko dzīves daļu nodzīvojusi Jelgavas pusē, Aučos, Jāņa Čakstes pils kalpu mājā, bet pirms 15 gadiem Lūcijas kundze atnākusi dzīvot uz Siguldas novadu, Allažu pagasta Egļupi, pie savas māsasmeitas Birutas. Lūcijas Brazauskaites kundze ir šobrīd vecākā Siguldas novada iedzīvotāja.

Siguldas novadā šogad 100 gadu jubileju 3.janvārī nosvinēja Alberts Vilhelms Gailis. Šogad 100 un vairāk gadus atzīmēs vēl divi novadnieki.

Siguldas novada pašvaldība vēl gaviļniecēm neizsīkstošu enerģiju un veselību!


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi