×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-03-25
Siguldas pilsētas vidusskolas ceturtklasnieku karjeras izziņas aktivitātes

20.martā Siguldas pilsētas vidusskolas 4.a un 4.b klašu kolektīvi apmeklēja pasākumu „Mūsu vērtība – koks” Garkalnes novada Namdara darbnīcā.

Tā bija iespēja tuvināt bērnus saudzīgai attieksmei pret vidi, etnogrāfijas apguvei un mīlestībai pret dabas materiālu. Ar stāstījuma, koksnes un amatniecības paraugu palīdzību, tradicionālo kokapstrādes instrumentu izmēģināšanu un seno koka spēļu rīku darbināšanu bērni izzināja koka izmantošanas daudzpusīgās iespējas.

Daudzus ieinteresēja tas, kā namdaris strādā, kur ieguvis prasmi strādāt ar koku, par ko interesentiem pastāstīja Laura Batarevska un praktiski parādīja Kaspars Arnis. Skolēni uzzināja, ka darbam ar koku Latvijā ir arī mācību iestādes, kurās var apgūt šo profesiju.

Zināšanu nostiprināšanai un padziļināšanai skolēni saņēma mācību palīgmateriālu – darba lapas 

Ekskursija tika organizēta projektā „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

Informāciju sagatavoja:
Māra Taimiņa
Siguldas pilsētas vidusskolas pedagoģe


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi