×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 29. marts
Šodien sveicam: Aldonis, Agija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-03-26
65 raibu spilvenu pavasara kaujas Siguldas Valsts ģimnāzijā

Siguldas Valsts ģimnāzijas bibliotēkā no 23.marta līdz 6.aprīlim skatāma 65 raibu spilvenu izstāde, ko veidojušas iestādes audzēknes.

Siguldas Valsts ģimnāzijas 7. un 8.klašu meitenes, gaidot pavasari, mājturības stundās veidojušas raibu raibus rokdarbus. Vienas, apgūstot izšuvumu mākslu, izpaudušas savu radošumu klājdūrienu tekstildarbos, bet citas – mācījušās pakļaut šujmašīnas savām tekstilmozaīkas dizaina iecerēm.

Meiteņu darbos dominē tieši spilvenu formas: kvadrāti, taisnstūri, apļi, daudzstūri jeb BISCORNU spilventiņi, kuru starpā noris sacensība par skaistāko, mīkstāko, oriģinālāko izskatu. Kompozīciju veidošanā izmantotas visas varavīksnes krāsas, dažādi līniju ritmi un laukumu veidi, stilizētas gan augu, gan dzīvnieku formas, gan latviešu etnogrāfiskie ornamenti un ģeometriskas figūras. Meitenes centušās atspoguļot daudzveidīgas tekstilmateriālu faktūras, savienojot otrreiz izmantotus materiālus aplikācijas, bardžello, šenila un pinuma tekstilmozaīkas tehnikās.
 

Informāciju sagatavoja:
Anita Millere

Mājturības un ekonomikas skolotāja


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi