×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +1.8℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-03-27
Mores pamatskolas skolēni plāno ceļojumus

Mores pamatskolas skolēni šajā mācību gadā aktīvi darbojas pulciņā „Ceļojumu firma”, kurā apgūst ne tikai teorētiskas zināšanas par ceļojumu maršrutu plānošanas principiem, bet arī patstāvīgi izstrādā ceļojumu maršrutus.

Skolēni ir izstrādājuši vairāk nekā desmit velo un pārgājienu maršrutus pa Siguldas, Amatas, Līgatnes un Pārgaujas novadiem. Skolēnu izstrādātos pārgājienu maršrutus kopā ar klases audzinātāju jau izmēģināja 9.klases skolēni un atzina tos par izmantojamiem arī sākumskolas klasēm.

Savukārt, iestājoties siltākam laika periodam, skolēni kopā ar sporta skolotāju dosies izpētīt pašu izstrādātos velo maršrutus, tādējādi teorētiski iegūtās zināšanas tiks pielietotas praksē. Papildus velo maršrutu izmēģināšanai skolēni izbaudīs sportiskas aktivitātes svaigā gaisā, pilnveidojot velo braukšanas prasmes un papildinot zināšanas par Siguldas novadu.

Pulciņš „Ceļojumu firma” un velo aktivitātes tiek īstenotas Eiropas Sociālā fonda finansētā projektā „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” (Nr.8.3.2.2/16/1/001).


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi