×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 28. marts
Šodien sveicam: Gunta, Ginta, Gunda
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-04-05
Laurenču sākumskolā veicina skolēnu individuālo kompetenču attīstību

Laurenču sākumskola ir iesaistījusies projektā „Atbalsts individuālo kompetenču attīstībai”, kura nolūks ir nodrošināt izglītības pakalpojumu daudzveidību, kas balstīti uz individuālās mācību pieejas attīstību un ieviešanu, lai uzlabotu skolēnu kompetences un sasniegumus.

4.aprīlī Laurenču sākumskolā noslēdzās dabas projekts „Iepazīsimies – esmu susurs!”, kura laikā tika noskaidrots, cik susuru sugu ir Latvijā, kura no tām varētu dzīvot Gaujas Nacionālajā parkā, kāpēc susuri ir reti sastopami un aizsargājami un vai tos ir iespējams ieraudzīt pašiem dabā. Skolēni, pētot un izzinot faktus par susuru dzīvi, kā arī, tiekoties ar Latvijā lielāko susuru pētnieku Valdi Pilātu, uzzināja, ka susuri ir lieli gulētāji, kam raksturīgs cilvēka acīm slēpts dzīvesveids, kas ir iemesls, kādēļ reti kuram ir izdevies ieraudzīt šo nelielu dzīvnieku. Tāpat skolēni uzzināja, ka susuri dzīvo arī Gaujas Nacionālajā parkā, bieži iemitinoties arī putnu būros, ja neatrod sev piemērotu dobumu kokā.

Skolēni projekta ietvaros darbojās arī praktiski, pašu spēkiem izgatavojot susuriem būrus, ko paredzēts izvietot skolas apkārtnē, ozolu un lazdu mežā, lai kopā ar susuru pētniekiem novērotu dzīvniekus arī savām acīm. Daļa gatavo būru aizceļoja pie susuru pētniekiem, lai dotu ieguldījumu susuru izpētei Gaujas Nacionālajā parkā. Skolēni devās arī mācību ekskursijā uz Līgatnes dabas takām, kur gida, Susura, lomā iejutās Dace Vītola, bet ar stāstiem par Latvijas savvaļas dzīvniekiem priecēja Velga Vītola.

Informāciju sagatavoja:
Daina Bojāre
Laurenču sākumskolas dabaszinību pulciņa vadītāja


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi