Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +11.5℃, R vējš 4.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-04-10
Siguldas pusmaratons šogad norisināsies 13.oktobrī

Skriešanas seriālā „Bigbank Skrien Latvija” aktīvā dzīvesveida cienītājiem 13.oktobrī būs iespēja piedalīties Siguldas pusmaratonā.

Līdzās bagātīgai kultūras programmai, visa 2018.gada garumā svinot un atzīmējot valsts apaļo jubileju, arī Latvijā lielākais skriešanas seriāls „Bigbank Skrien Latvija” piedāvās pavisam īpašā veidā sagādāt svētkus un neaizmirstamas emocijas astoņu skrējienu laikā, jo būs pieejama jauna distance – „Mans skrējiens Latvijai”.

„Mans skrējiens Latvijai” tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas Sporta Federāciju padomi un tas notiks visās skriešanas seriāla posmu pilsētās no marta līdz pat oktobrim – arī Siguldā. Tā būs jauna, unikāla un nebijusi distance, apmēram divu kilometru garumā, kuru veikt aicināta ikviena ģimene, kā arī individuāli skrējēji. Trase un starta laiks būs atšķirīgi no pārējām sacensību distancēm un tiks veidota īpaši patriotiskās noskaņās. Tādējādi ikvienam skriešanas seriāla dalībniekam būs iespēja izbaudīt valsts simtgades svinību atmosfēru un veikt kā savu izvēlēto sacensību distanci, tā arī akcijas skrējienu. Lai skrējienu padarītu vēl emocionālāku, dalībnieki aicināti tajā piedalīties, izvēloties ekipējumu mūsu valsts spēka krāsās – baltā un karmīnsarkanā.

Visi skriešanas seriāla dalībnieki pēc katra šķērsotā finiša saņems piemiņas medaļu, kuras dizainu izstrādājis un realizējis Latvijas Mākslas akadēmijas maģistra students un mākslinieks Kristaps Andersons.

Aktuālā informācija, jaunumi un reģistrācija skrējieniem tīmekļa vietnē www.bigbankskrienlatvija.lv.

Informāciju sagatavoja:
Sintija Melne

„Bigbank Skrien Latvija”
Komunikācijas speciāliste


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi