Pirmdiena, 21. janvāris
Šodien sveicam: Agnese, Agnija, Agne
Laika ziņas: Sigulda -8.2℃, Z vējš 0.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-04-11
Aicina pieteikties bezmaksas mācībām velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai

Siguldas novada Pašvaldības policija aicina līdz 30.aprīlim pieteikties bezmaksas mācībām velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai.

Martā jau noticis pirmais velo apmācības kurss Mores pamatskolas skolēniem. Kārtojot eksāmenu Ceļu satiksmes drošības direkcijas pārstāvja klātbūtnē, astoņi skolēni ieguvuši velosipēda vadītāja apliecību. Aprīlī velo apmācības kurss notiks Siguldas pilsētas vidusskolā un Allažu pamatskolā, bet maijā – Siguldas 1.pamatskolā.

Apmācībām var pieteikties Siguldas novada iedzīvotāji vecumā no 10 gadiem, kuri vēlas pārvietoties ar velosipēdu pareizi un droši. Nodarbības vadīs Pašvaldības policijas darbinieki, un tās notiks trīs dienas nodarbības (ilgums – 40 minūtes). Ceturtajā dienā kursu dalībnieki kārtos eksāmenu, kuru pieņems Ceļu satiksmes drošības direkcijas pārstāvji. Eksāmens sastāv no testa ar 10 teorētiskajiem jautājumiem, un tajā nedrīkst pieļaut vairāk par divām kļūdām. Informācija par nodarbību un eksāmenu laiku tiks precizēta, nokomplektējot dalībnieku grupu. Par nodarbību laiku un vietu katram dalībniekam tiks paziņots individuāli, tāpat informācija tiks ievietota tīmekļa vietnē www.sigulda.lv.

Velovadītāja bezmaksas kursiem var pieteikties Siguldas novada Pašvaldības policijā Ausekļa ielā 6, līdzi ņemot pasi, personas apliecību vai dzimšanas apliecības kopiju un fotokartīti 3x4 cm. Nodarbības tiek organizētas ne vairāk kā 30 cilvēku grupā.

Siguldas novada Pašvaldības policija bezmaksas mācības velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai organizē kopš 2011.gada. Pērn velosipēda vadītāja apliecību ieguva 31 velobraucējs.

Papildu informācija pieejama, zvanot uz tālruņa numuru 67970212 vai rakstot uz e-pasta adresi policija@sigulda.lv.

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Ilva Zdanovska
- 2018-04-27 14:52

Ja 30. aprīlis ir brīvdiena, vai varēs pieteikties vēl 2. maijā?

Atbilde: Ilva Zdanovska
Administrācija
- 2018-04-27 16:27

Labdien!
Jā, ņemot vērā to, ka 30.aprīlis ir brīvdiena un maija sākumā darba dienas ir tikai divas - 2. un 3.maijs, Pašvaldības policija pieņems pieteikumus arī šajās abās dienās.
Ar cieņu
Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi