×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-04-16
Notiks neformāla jauniešu un pašvaldības domes deputātu tikšanās

23.aprīlī plkst.16.00 jauniešu iniciatīvu centrā „Mērķis” (Raiņa ielā 3, Siguldā) notiks projekta „Kafija ar politiķiem” diskusija, kuras laikā pašvaldības politikas veidotāji un novada jaunieši diskutēs par izvirzītajām prioritātēm novada pirmajam jaunatnes politikas plānošanas dokumentam.

Vienlaikus pasākuma laikā būs iespēja uzzināt aktuālo informāciju par darbu ar jaunatni Siguldas novadā, diskutēt par jauniešiem aktuāliem jautājumiem un dalīties pieredzē pašvaldības attīstības jautājumos. Pasākumu vadīs jaunatnes politikas eksperte Inese Šubēvica un Siguldas novada pašvaldības domes deputāte Katrīna Leitāne.

Projekta „Kafija ar politiķiem” mērķis ir veicināt jauniešu un lēmumu pieņēmēju – deputātu, pašvaldības un iestāžu darbinieku – dialogu neformālā, atklātā vidē.

Projekts „Domā Domas Domē II daļa” tika finansēts ar Eiropas Komisijas „Erasmus+: Jaunatne darbībā” atbalstu.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi