Pirmdiena, 13. jūlijs
Šodien sveicam: Margrieta, Margarita
Laika ziņas: Sigulda +11.6℃, ZR vējš 0.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-04-17
Koncertzālē „Baltais Flīģelis” ar šansonu programmu uzstāsies Ineta Rudzīte

Piektdien, 20.aprīlī, plkst.19.00 Siguldas koncertzālē „Baltais Flīģelis” ar šansonu programmu „La Vie en Rose” jeb „Dzīve rožainā gaismā” uzstāsies dziedātāja Ineta Rudzīte.

Koncerts norisināsies divās daļās, kuru laikā Ineta Rudzīte izdziedās gan zināmas franču melodijas no Edītes Piafas, Džo Dasēna repertuāra, gan arī mazāk atpazīstamus skaņdarbus, ko savulaik izpildīja Dalida, Mireja Matje. Programma ir izveidota kā stāstu ceļojums, aizvedot klausītāju niansētā muzikālā franču dziesmas pasaulē, īpaši piedomājot par atmosfēru un vēstījuma noskaņu. 

Kopā ar mākslinieci muzicēs virtuozais akordeonists Kaspars Gulbis, kurš koncerta laikā spēlēs arī solo skaņdarbus. Programmas muzikālo pavadījumu atskaņos pianists Edgars Jass un kontrabasists Norberts Skraucis. Vakara gaitā būs iespējams vairāk uzzināt par franču šansonu vēsturi, kā arī vairāk iedziļināties dziesmu tekstu nozīmē. Tāpat īpaši piedomāts par tērpiem un scenāriju, lai klausītāji spētu izjust Francijas šarmu.

„Franču šansoni ir viens no iemesliem, kāpēc vēlējos apgūt franču valodu. Jo katra dziesma izstāsta kādu stāstu, kas skar ikvienu no mums. Stāstu par nelaimīgu vai galvu reibinošu mīlestību, skaistu satikšanos vai skumju šķiršanos. Šos stāstus arī izdziedu savos koncertos,” tā par muzikālo programmu saka Ineta Rudzīte.

Biļetes cena no 8 līdz 12 eiro, Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 5% atlaide. Biļetes nopērkamas „Biļešu paradīze” kasēs vai pirms pasākuma koncertzālē „Baltais Flīģelis".

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi

       Jūlijs 2020