×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-04-24
Mores pamatskolas skolēni mācību vizītē apmeklē Tartu

Aprīļa nogalē Mores pamatskolas skolēni devās mācību vizītē uz Tartu, kur apmeklēja Ledus laikmeta parku un zinātnes centru „AHHAA”.

Mores pamatskolas 2.–7.klašu skolēniem aprīļa nogalē dabaszinību stundas notika Tartu Ledus laikmeta parkā un zinātnes centrā „AHHAA”. Mācību vizītes laikā tika padziļināta bērnu interese par dabaszinībām, attīstītas viņu pētnieku prasmes, kā arī dota iespēja katram pašam būt fizikas likumu izmēģinātājam.

Ledus laikmeta parkā skolēniem bija iespēja izsekot ģeoloģiskajiem un bioloģiskajiem procesiem, kuru rezultātā esam nonākuši līdz mūsdienu dzīves apstākļiem. Savukārt zinātnes centrā skolēniem bija iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, apmeklēt zinātnes teātri, savām rokām izmēģināt dažādus zinātnes atklājumus un jaunākās tehnoloģijas.

Mores pamatskolas pedagogi un skolēni atzīst, ka šādas mācību vizītes, kad tiek nomainīta  ierastā skolas vide, veicina skolēnos vēlmi darboties praktiski un patstāvīgi, kā arī iedvesmo skolēnus mērķtiecīgai un radošai dabaszinību apguvei.

 

 

 

 

 

 

Mācību vizīte tika īstenota Eiropas Sociālā fonda finansētā projektā „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” (Nr. 8.3.2.2/16/1/001).


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi