Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.4℃, DA vējš 2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-04-27
„S!-Velo 2018” sacensību 1.posms pulcē 178 velobraucējus

27.aprīlī Fischer Slēpošanas centrā pulcējās 178 lieli un mazi velosipēdisti, lai dotos riteņbraukšanas seriāla „S!-Velo 2018” 1.posma trasēs. Sacensības norisinājās 22 grupās un atkarībā no sportotāju vecuma un pieredzes dalībnieki veica distances no 400 metriem līdz 20 kilometriem.

Posma rezultātus var apskatīt tīmekļa vietnē  www.siguldassports.lv, sociālajā tīklā Facebook un sacensību norises vietā, Puķu ielā 4, Siguldā.

Riteņbraukšanas seriāls norisinās jau 4.gadu un ir kļuvis par vienu no sacensību tradīcijām Siguldā. „S!-Velo” nolūks ir popularizēt velosportu kā iedzīvotājiem pieejamu sporta veidu Siguldas novadā un videi un cilvēkam draudzīgu transportlīdzekli, kā arī veicināt saturīgu brīvā laika pavadīšanu iedzīvotāju vidū. Šajā sezonā plānoti vēl četri „S!-Velo” riteņbraukšanas seriāla posmi: 31.maijā, 28.jūnijā, 26.jūlijā, 30.augustā. Noslēdzošajā „S!-Velo” riteņbraukšanas seriāla posmā norisināsies arī seriāla apbalvošanas ceremonija

Sacensības atbalsta: Siguldas novada pašvaldība, Fischer Latvia, biedrība „A2”, Fischer Slēpošanas centrs, SIA „Rīgas Piensaimnieks”, SIA „Rāmkalni Nordeco”, SIA „Veloprofs.lv”, SIA „Siguldas saldējums”, „Dabas laboratorija”, „Dobeles Dzirnavnieks”, piedzīvojumu parks „Tarzāns”, kafejnīca „Mr.Biskvīts”.

Atgādinām, ka drīzumā sāksies vēl divi sacensību seriāli: 10.maijā skriešanas, nūjošanas seriāls „S!-Skrien 2018” un 24.maijā skrituļslidošanas un rollerslēpošanas seriāls „S!-Skate 2018”.

Informāciju sagatavoja:
Aneta Galdiņa
SIA Siguldas Sporta serviss”

Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi