×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-04-27
Siguldas 1.pamatskolas skolēni iepazīst Tehnobusu

24. un 27.aprīlī Siguldas 1.pamatskolā ciemojās Tehnobuss. Tas ir ceļojošs 18 metrus garš autobuss, kur skolēni tiek iepazīstināti ar karjeras iespējām mašīnbūves un metālapstrādes nozarēs.

Skolēniem bija iespēja atraktīvā veidā uzzināt, kas ir mehatronika, redzēt, kā strādā magnētiskie, gaismas kustību sensori, kur tos pielieto praktiskajā dzīvē. Skolēni varēja apskatīt Latvijā ražotu 3D printeri un piedalīties 3D figūras veidošanā, pamēģināt savas spējas metināšanas darbos.

Skolēni guva priekšstatu par nākotnes iespējām mašīnbūves un metālapstrādes nozarēs un izpratni par mašīnbūves un metālapstrādes profesijām.

Pasākums notika Eiropas Sociālā fonda projektā Nr.8.3.5.0/16/I/0001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

Informāciju sagatavoja:
Ina Slavinska
Siguldas 1.pamatskolas direktora vietniece

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi