×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-05-07
Siguldas pilsētas vidusskolas 5.b klase devusies atraktīvā ekskursijā

26.aprīlī Siguldas pilsētas vidusskolas 5.b klase devās ekskursijā uz Latvijas Nacionālo bibliotēku un starptautisko multimediju izstādi „Future Live!” Rīgā.

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā skolēni uzzināja par plašajām iespējām, kādas mūsdienās piedāvā bibliotēkas: lasītavas, multimediju zāles, izstādes, konferenču telpas, koncertzāles, kā arī paši iejutās bibliotēkas apmeklētāju lomā.

Starptautiskajā multimediju izstādē „Future Live!” skolēniem ar spēles palīdzību bija iespēja iepazīt dažādas profesijas un spriest, kuras no tām būs nepieciešamas nākotnē. Ar lielāko prieku skolēni izmēģināja visus interaktīvajā izstādē esošos objektus: 3D modeļus, interaktīvās projekcijas, virtuālo un papildināto realitāti.

Ekskursija notika ar Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0/16/1/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālas izglītības iestādēs” atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Ance Kancere
5.b klases audzinātāja


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi