Pirmdiena, 21. janvāris
Šodien sveicam: Agnese, Agnija, Agne
Laika ziņas: Sigulda -9.3℃, Z vējš 1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-05-11
Jūlijā ar īpašu koncertu Siguldā uzstāsies šarmantā LP jeb Laura Pergolici

2.jūlijā Siguldas pilsdrupu estrādē uzstāsies viena no oriģinālākajām mūsdienu indī un poproka māksliniecēm LP jeb pilnā vārdā Laura Pergolici (Laura Pergolizzi). Solomākslinieces koncerts „Arēnā Rīga” pagājušā gada decembrī bija ļoti aktīvi apmeklēts, un pēc tā sabiedrību pārpludināja jūsminošas atsauksmes.

Likumsakarīgs šķita nākamais solis – uzaicināt mākslinieci atkal apmeklēt Latviju vasaras pilnbriedā un ārpus galvaspilsētas burzmas. Diez vai šim uzdevumam atrast vēl piemērotāku vietu par viduslaiku elpas apdvestajām un krāšņās Gaujas senlejas ieskautajām Siguldas pilsdrupām.

Pašas sacerētais megahits „Lost On You”, kuram radītais klips YouTube vietnē skatīts gandrīz 200 miljonus reižu, atnesa dziedātājai vispasaules atpazīstamu, padarot to par vienu no mūsdienu popmūzikas fenomeniem. Taču viņas kontā ir virkne citu brīnišķīgu kompozīciju: „Tokyo Sunrise”, „Into The Wilde”, „Tightrope”, „Muddy Waters”, „Someday, Other People”, „Strange”, „Don’t Let Me Down”, „Night Like This” un citi.

Ņujorkas Longailendā jauktā itāliešu-amerikāņu ģimenē dzimusī LP muzikālu talantu izrādīja jau bērnībā, bet, kautrējoties par savu skaļo balsi, dziedāja, darbinot putekļsūcēju. Pakāpeniski viņa apguvusi ģitāras, ukuleles un harmoniku spēles prasmi. Ukuleles spēlēšana un svilpošana, kas trāpīgi papildina kompozīcijas, tagad jau kļuvusi par LP firmas zīmi.

Zināmu karjeras posmu, rakstot dziesmas citām slavenībām (Riannai, Kristīnai Agilerai, Šērai, „Backstreet Boys” un citiem), LP atteikusies sekot producentu norādījumiem un pati veidojusi savu karjeru. Kopš 2001.gada tapuši četri Lauras pilna apjoma albumi. LP jaunākais albums „Lost On You” atnesis viņai vispasaules atpazīstamību. Titulkompozīcija ieņēma 1.vietu astoņu valstu, tostarp Francijas, Polijas, Čehijas, Grieķijas un citās hitparādēs. Itālijā kompozīcija ieguva pat trīskaršu Platīna statusu.

Rakstot par LP pašreizējo koncertturneju, www.theupcoming.co.uk jūsmo: „Nevienam nav iespējams izvairīties no viņas bagātīgā un teksturētā snieguma, kad viņa dzied par piedošanu, mīlu un morāli. Visas uzstāšanās laikā pārsteidz kvalitāte un daudzveidība, ar kādu viņa pārliecinoši lieto savu balss materiālu. Viņa ienirst dažādos stilos un apgūst tos ar pārsteidzošu vieglumu. No roka, caururbjoša falseta, nebēdnīgas svilpošanas, vieglām balādēm, līdz pat plaušas pušu plēsošām vokālām augstienēm – LP unikālā balss traucas brīvi un neierobežoti. Tā, ka patiess prieks klausīties. Saprotams, kāpēc publikai viņa patīk”.

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas „Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lvBiļetes cena no 29 eiro, ar  Siguldas novada iedzīvotāja ID karti – 20% atlaide.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi