Pirmdiena, 21. janvāris
Šodien sveicam: Agnese, Agnija, Agne
Laika ziņas: Sigulda -9.3℃, Z vējš 1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-05-15
Informācija par norīkojumu saņemšanas kārtību skolēnu darbam vasaras brīvlaikā

Siguldas novada pašvaldība, sadarbojoties ar novada uzņēmējiem, arī šogad īsteno jauniešu nodarbinātības projektu. Kopumā saņemti 377 skolēnu pieteikumi, 184 no tiem iesnieguši skolēni vecumā no 13 līdz 14 gadiem, bet 193 – vecumā no 15 līdz 19 gadiem. Septiņu skolēnu iesniegumi noraidīti, jo tie neatbilda noteiktajiem kritērijiem: nav iesniegti visi pieprasītie dokumenti vai arī skolēns nav deklarēts Siguldas novadā.

Skolēniem, kuri atbilst noteikumos noteiktajiem kritērijiem, ir jāsaņem norīkojums, kas tiks izsniegts no 23. līdz 30.maijam laikā no plkst.14.00 līdz 18.00 jauniešu iniciatīvu centrā „Mērķis” Raiņa ielā 3.

Saņemot norīkojumu, skolēniem jāpievērš uzmanība darba devējam: ja tā ir pašvaldības iestāde vai struktūrvienība (visiem vecumā no 13 līdz 14 gadiem), kā arī tiem, kam norīkojums ir darbam pašvaldības aģentūrā „Siguldas Attīstības aģentūra”, ir jāapmeklē obligātā darba drošības instruktāža, kura notiks pirmdien, 28.maijā, plkst.16.00 Siguldas pilsētas vidusskolas aktu zālē. Tiem, kuri strādās pie uzņēmējiem, darba drošības instruktāžu veiks uzņēmēji savās darbavietās.

Atgādinām, ka skolēnu pieteikumos norādīto informāciju un deklarēto dzīvesvietu pārbaudīja pašvaldības speciālisti. Skolēnu atlasi konkrētām darbavietām, pamatojoties uz norādītajām prioritārajām darbavietām skolēnu pieteikuma anketās un motivāciju strādāt uzņēmumā, kā arī darba devēju pieprasījumu, veica pašvaldības izveidota darba grupa. Skolēniem, kuriem prioritārajā secībā norādītajos uzņēmumos darbavietas nevarēs nodrošināt, tiks piedāvātas vakances citos uzņēmumos. Darbavietas šajā gadā piedāvā 43 uzņēmēji un 19 pašvaldības iestādes un struktūrvienības.

Nodarbinātības pasākumus vasaras brīvlaikā finansēs, koordinēs un kontrolēs Siguldas novada pašvaldība.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi