×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +16.9℃, DR vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-05-16
Skolēni veido fotogrāfiju izstādi „Viena diena Siguldā”

Jau gandrīz mēnesi Siguldas novada bibliotēka sadarbībā ar Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.b klases skolēniem veido novadpētniecības fotogrāfiju izstādi „Viena diena Siguldā”.

Siguldas novada bibliotēka aicināja skolēnus iesaistīties šajā projektā ar mērķi iepazīstināt skolēnus ar bibliotēku kā novadpētniecības darba centru, bibliotēkas novadpētniecības krājumu, rosināt ieraudzīt skaisto savā pilsētā, kā arī apgūt dzīvei noderīgas prasmes. Projekta laikā skolēni fotografēja, rakstīja savas pārdomas par pilsētu „Mana Sigulda”, veidoja izstādes plakātus, izmantojot bezmaksas tiešsaistes rīku Canva, kā arī paši noformēja savas fotogrāfijas un aprakstus uz lielajām planšetēm.

Šobrīd Siguldas novada bibliotēka lūdz balsot par izstādei piemērotāko plakātu savā Facebook profilā, spiežot „Patīk” pie konkrētās bildes. Balsošana notiks līdz 19.maijam, pēc tam visvairāk balsu ieguvušais plakāts tiks nodrukāts un izvietots dažādās vietās pilsētā. Izstādes atklāšana notiks Siguldas pilsētas svētku laikā, 26.maijā plkst.10.30 Maija parkā, savukārt visu jūniju izstāde būs skatāma Siguldas novada bibliotēkā.

Bibliotēka pateicas skolotājiem Daigai Jēkabsonei un Gunāram Kanbergam par atsaucību un, protams, entuziastiskajiem skolēniem!


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi