Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.3℃, DR vējš 3.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-05-17
Šogad sacensībās „S!-Skate 2018” startēs arī rollerslēpotāji

Jau pavisam drīz tiks noskaidroti labākie šā gada skrituļslidotāji un rollerslēpotāji Fischer Slēpošanas centrs 24.maijā aicina piedalīties „S!-Skate 2018” 1.posmā, ar kuru tiks uzsākts skrituļslidošanas un rollerslēpošanas sacensību seriāls. Kopumā šogad notiks četri posmi, no kuriem noslēdzošais būs 20.septembrī. Sacensību seriāls jau kļuvis par tradīciju un jau piekto gadu pulcē lielus un mazus skrituļslidotājus. Šogad „S!-Skate 2018” sacensībās varēs startēt arī rollerslēpotāji.

Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš ir apguvis skrituļslidošanas un rollerslēpošanas iemaņas un kuram ir atbilstošs veselības stāvoklis. Skrituļslidošanas open grupās dalībnieki startēs ar fitnesa klases slidām, kurām ir augstais slidzābaks. Kopumā sacensību dalībnieki startēs 31 grupā, ņemot vērā vecumu un meistarības līmeni.

1.sacensību posmā plānots brīvais starts ar kontrollaiku. Paši mazākie sacensību dalībnieki no S-6 un S-8 grupām startēs plkst.18.30, no V-6 un V-8 grupām – plkst.18.45 un skrituļos 10 minūtes 200 metru stadiona aplī. Pārējo vecuma grupu dalībniekiem būs brīvais starts no plkst.19.00 līdz 19.30 un būs jāskrituļo 1,2 kilometru aplī 30 vai 60 minūtes atkarībā no dalībnieka vecuma grupas.

Sacensību starts plānots no plkst.18.30, bet reģistrācija jau no plkst.17.30 Fischer Slēpošanas centrā Puķu ielā 4, Siguldā. Ir atvērta arī elektroniskā pieteikšanās sacensībām Fischer Slēpošanas centra tīmekļa vietnē.

Reģistrējoties un apmaksājot sacensību dalības maksu tiešsaistē visiem sacensību posmiem, atlaide – līdz 30%. Siguldas novada iedzīvotāja ID karšu īpašniekiem dalībai sacensībās – 10% atlaide. Sacensību noslēgumā tiks organizēta loterija, līdz ar to vērtīgas balvas iegūs ne tikai labākie, bet arī veiksmīgākie sacensību dalībnieki.

Papildu informācija un sacensību nolikumu iespējams lasīt šeit.

Informāciju sagatavoja:
Aneta Galdiņa,
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
SIA
 „Siguldas Sporta serviss”
Tālrunis: 26147165, e-pasts: aneta.galdina@sigulda.lv


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi