×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 23. marts
Šodien sveicam: Mirdza, Žanete, Žanna
Laika ziņas: Sigulda +7.9℃, DR vējš 5.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-05-18
Mores pamatskolā atskanējis pēdējais zvans 9.klases skolēniem

18.maija pēcpusdienā Mores pamatskolā atskanēja zvans uz pēdējo mācību stundu 9.klases skolēniem, kurā labus vārdus un veiksmes vēlējumus eksāmenos teica direktora vietniece izglītības un audzināšanas jomā Kristīne Grāvīte un skolas administrācijas vārdā dāvināja Mores pamatskolas pildspalvu un šokolādi izturībai.

Arī pārējās klases bija sagatavojušas īpašus sveicienus visiem „devītajiem” ar jautriem atjautības uzdevumiem, skaistus vārdus, dziesmas, īpaši pagatavotus apsveikumus, dāvanas un ziedus.

Noslēgumā 9.klases skolēni visus ielūdza uz savu izlaidumu 15.jūnijā, un 1.klases skolēni pavadīja 9.klases skolēnus uz viņu pēdējo stundu.

Paldies „devītajiem” un vēlam veiksmi eksāmenos!

Informāciju sagatavoja:
Mores pamatskolas direktore
Tīna Blūma


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi