×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.2℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-05-29
Siguldas pilsētas vidusskolas skolēni iepazīst Rīgas Zooloģisko dārzu

Mācību gada nogalē Siguldas pilsētas vidusskolas astoņas sākumskolas klases Karjeras izglītības projektā „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” apmeklēja Rīgas Zooloģisko dārzu.

Bērni atzina, lai arī vairākkārt jau iepriekš ir bijuši šajā vietā, gidu vadībā ekskursija bijusi daudz interesantāka un izzinošāka – noskaidrots, cik dažādu profesiju cilvēki strādā, lai zooloģiskais dārzs varētu sekmīgi darboties, kā dzīvnieki tiek aprūpēti, cik daudz barības jāsarūpē. Tika izpētīta un pataustīta kamieļa vilna, rāpuļu ādas, tuvumā aplūkoti dzīvnieki, kuri ar savu izturēšanos sagādāja skatītājiem jautrību.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Gaile
Siguldas pilsētas vidusskolas ārpusklases darba organizatore


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi