Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +18.4℃, D vējš 3.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-05-29
Papildināta: Saulgriežos – brīvdabas teātra pirmizrāde un zaļumballe
23.jūnijā plkst.19.00 Siguldas pilsdrupu estrādē brīvdabas pirmizrādi piedzīvos Rūdolfa Blaumaņa joku luga „No saldenās pudeles”, bet pēc teātra izrādes saulgriežu svinības tiks turpinātas īstā zaļumballē.

Izrādes sižets vēsta, ka tuvojas Jāņu nakts. Skaņas un smaržas tracina puišu un meitu asinis. Rodas vēlēšanās ļaut jūtām vaļu, lai tās nesaskābst kā vecs vīns un, iemalkojot no saldenās pudeles, saplūst ar reibumu, kas virmo dabā. Tādos jūtu juku laikos, kad kūsā piens un asinis, „Ezerlauku” mājās nākas meklēt meitai vīru un saimniecībai galvu. Daiga Gaismiņa kā „Ezerlauku” saimniece Ieva gribēs izprecināt savu meitu vai pati vēlreiz precēties, Zane Daudziņa kā Lavīze saimniecības glābšanas vārdā būs gatava mīt gredzenus kaut ar kalpu puisi, Madara Melne-Tomsone kā Marija mēģinās savaldzināt Ivaru Kļavinski jeb Mārtiņu.

Pārējās lomās: Ģirts Ķesteris vai Juris Lisners („Rindēnu” saimnieks), Līga Zeļģe (Auce), Aldis Siliņš vai Mārtiņš Počs (Pičuks), Māris Bezmers (Taukšķis), Ainārs Ančevskis (Krišs). Saimes ļaužu lomās iejutīsies Siguldas amatierkolektīvu dalībnieki no kora „Teiksma” un „Spārni”, folkloras kopas „Senleja”, deju kolektīva „Dūka” un „Ķimelītis”, kā arī Absolventu pūtēju orķestra, kuri aicinās uz kopīgu sadancošanu un lielā Jāņu ugunskura iedegšanu.

Pēc izrādes – Jāņu ugunskura iedegšanas rituāls un Līgo nakts zaļumballe kopā ar pūtēju orķestri, grupu „Puiši papardēs” (Jānis Reselis & draugi) un diskžokeju.

Biļetes nopērkamas visās „Biļešu paradīzes” kasēs, cena iepriekšpārdošanā – 7 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem Siguldas novada Kultūras centra kasē – 3 eiro; pasākuma dienā – 10 eiro, Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 5 eiro. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez maksas. Ieejas maksa tikai uz zaļumballi pēc plkst.24.00 – 5 eiro.

Pasākuma laikā darbosies darbosies bufetes.
 

Saulgriežu svinībās Siguldas pilsdrupu estrādē var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā Pašvaldība” – Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem 
Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020