Pirmdiena, 21. janvāris
Šodien sveicam: Agnese, Agnija, Agne
Laika ziņas: Sigulda -9.3℃, Z vējš 1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-06-06
Pieteikumu par bērnu uzņemšanu bērnudārzā aicina iesniegt elektroniski

Siguldas novada pašvaldības Izglītības pārvalde informē, ka tehnisku iemeslu dēļ līdz 9.jūlijam nebūs iespējams Izglītības pārvaldē iesniegt rakstisku iesniegumu par bērna uzņemšanu bērnudārzā. Aicinām aizpildīt pieteikumi elektroniski vai iesniegt to pašvaldības Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3, Siguldā.

Atgādinām, ka iesniegumu iespējams aizpildīt elektroniski pašvaldības e-pakalpojumu portālā e.sigulda.lv, un saskaņā ar pašvaldības saistošajiem noteikumiem „Par bērnu reģistrācijas, uzņemšanas un atskaitīšanas kārtību Siguldas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs” vecākiem jāiesniedz iesniegums mēnesi pirms plānotā bērnudārza apmeklēšanas laika, ja bērns izglītības iestādi sāks apmeklēt mācību gada laikā un pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu kapacitāte to ļaus. Pieteikšanās uz jauno mācību gadu septembrī noslēdzās 15.maijā.

Jūlijā un augustā Izglītības pārvaldes darbinieks sazināsies ar vecākiem, informējot par iespējām uzsākt pirmsskolas izglītības apguvi izvēlētajā bērnudārzā vai mācīties citā bērnudārzā, ja bērnam nebūs iespēju apmeklēt vecāku izvēlēto bērnudārzu.

Lai bērnam būtu iespēja apmeklēt pašvaldības bērnudārzu, viņam ir jābūt reģistrētam pirmsskolas izglītības iestāžu rindā, ko var izdarīt gan pašvaldības Pakalpojumu centrā, gan elektroniski pašvaldības e-pakalpojumu portālā e.sigulda.lv.

Papildu informācija pieejama Siguldas novada pašvaldības Izglītības pārvaldē, zvanot uz tālruņa numuru 67970914.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi