Pirmdiena, 21. janvāris
Šodien sveicam: Agnese, Agnija, Agne
Laika ziņas: Sigulda -8.2℃, Z vējš 0.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-06-08
Aicina uz tikšanos ar populāro rakstnieci Karīnu Račko

Trešdien, 13.jūnijā, plkst.18.00 Siguldas novada bibliotēka ciklā Diskusiju laiks bibliotēkā” aicina uz tikšanos ar populāro latviešu rakstnieci – bestselleru „Saplēstās mežģīnes” un „Debesis pelnos” autori Karīnu Račko. Būs iespēja satikt autori, uzdot jautājumus un iegūt autogrāfus.

Karīnas Račko kaisles, spriedzes un jutekliskuma piesātinātajam debijas darbam „Saplēstās mežģīnes” izdevās atvērt jaunu lappusi latviešu literatūras vēsturē, izraisīt sensāciju sabiedrībā un kļūt par 2017.gada pieprasītāko romānu. Arī Karīnas Račko otrais romāns „Debesis pelnos" iekarojis pirktāko grāmatu topu virsotnes.

Abi erotiskie romāni „Saplēstās mežģīnes” un „Debesis pelnos” raisīja tik aktīvas diskusijas par literatūru, kādas nu jau daudzus gadus nebija izpelnījies neviens latviešu autora darbs. Bibliotēkā ir ļoti pieprasītas abas Karīnas Račko grāmatas – uz šīm grāmatām jāgaida rindā vairāki mēneši.

Ieeja – bez maksas.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi