Pirmdiena, 21. janvāris
Šodien sveicam: Agnese, Agnija, Agne
Laika ziņas: Sigulda -8.2℃, Z vējš 0.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-06-11
Siguldas pilsētas vidusskola aicina uz tikšanos 10.klašu skolēnus un vecākus

Trešdien, 13.jūnijā, plkst.18.00 Siguldas pilsētas vidusskolas zālē (Ata Kronvalda ielā 7) notiks informatīva tikšanās Siguldas pilsētas vidusskolas topošo 10.klašu skolēniem un viņu vecākiem.

Tikšanas laikā klātesošie tiks iepazīstināti ar programmu piedāvājumu 10.klasēm 2018./2019.mācību gadā (Robotu tehnoloģiju klase, Radošo industriju klase, Līderības, vadības un pārvaldības klase), kā arī tiks pārrunāts paveiktais, ieviešot inovatīvu apmācību programmu Robotu tehnoloģiju un Radošo industriju klasēs.

Atgādinām, ka Robotu tehnoloģiju klase 10.klasē apgūst elektroniku, telpisko modelēšanu un programmēšanu, strādājot pie dažādiem praktiskiem projektiem, veidoja inženiertehniskas inovācijas un mobilās aplikācijas. Savukārt Radošo industriju klase 10.klasē apgūst dizaina domāšanas elementus un deviņu mēnešu garumā speciālistu vadībā izstrādā noslēguma dizaina projektu (šajā mācību gadā interjera dizainu biedrības „Cerību spārni” telpām).

No jaunā mācību gadu Siguldas pilsētas vidusskolā tiks īstenots programmas virzienu „Līderības, vadības un pārvaldības klase", kuras nolūks ir skolēniem attīstīt līderības prasmes un kompetences, kas nepieciešamas uzņēmējdarbībā un cilvēku pārvaldībā. Šajā virzienā skolēniem papildu vidējās izglītības iegūšanai nepieciešamajiem priekšmetiem būs iespēja apgūt līderības prasmes, biznesa angļu valodu, politiku, psiholoģiju – tādus mācību priekšmetus, kas nepieciešami vadības un pārvaldības izpratnes un kompetenču attīstībai. Tāpat skolēniem būs iespēja doties uz uzņēmumiem, iepazīt praktiski cilvēku pārvaldības un uzņēmumu vadības aspektus, kā arī izstrādāt mācību uzņēmumus.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi