×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-06-11
Mores pamatskolā notikusi nometne „Daba mums apkārt”

No 4.līdz 8.jūnijam Mores pamatskolā norisinājās vasaras nometne „Daba mums apkārt”, kurā piedalījās 20 Mores pamatskolas skolēni.

Pirmajā dienā nodarbība notika Sudas purvā, sadarbojoties ar bijušo Sudas iecirkņa mežsargu U.Saulīti. Tika pētīti purva augi, purva attīstība, izmantojot zondi, pārrunātas dabas aizsardzības problēmas. Otrajā dienā nodarbības notika pie Valmieras Dabas Aizsardzības pārvaldes speciālistes Baibas Līviņas-Jarohovičas vadībā. Trešā diena pagāja kosmiskās noskaņās, jo skolēni apmeklēja Irbenes radiolokatoru, redzēja, kā izskatās mūsdienās padomju laika slēgtā zona. Tālāk ceļš veda uz Ventspili, kur vērojām debesu procesus planetārijā. Pārnakšņojām kempingā „Klajumi” pie jūras. Ceturtajā dienā devāmies uz Klaipēdu, kur iepazināmies ar Jūras muzeja ekspozīciju un akvārija iemītniekiem. Bija iespēja iedziļināties dažādos jūrniecības procesos, darbojoties interaktīvi. Protams, izmantojām iespēju baudīt arī Kuršu kāpas varenību, uzkāpjot vienā no augstākajām un gleznainākajām skatu vietām. Pēdējā diena pagāja sportiskā gaisotnē. Nometnes dalībniekiem bija iespēja izbaudīt aktīvu atpūtu dabā, veidojot un izmēģinot virvju trases, apgūstot dažādus mezglus un šķēršļu pārvarēšanas veidus.

Nometnes noslēgumā visi nometnes dalībnieki saņēma apliecību par apgūtajām zināšanām un prasmēm! Nometnes dalībnieki ne tikai nedēļas laikā uzzināja daudz jaunu par dabas norisēm, bet arī pilnveidoja sadarbības un sociālās prasmes.

Nometne īstenota Eiropas Sociālā fonda projektā „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” (projekts Nr. 8.3.2.2/16/I/001).

 

 Informāciju sagatavoja:
Pedagoģe Inita Saulīte

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi