Pirmdiena, 21. janvāris
Šodien sveicam: Agnese, Agnija, Agne
Laika ziņas: Sigulda -9.3℃, Z vējš 1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-06-12
Parakstīts sadarbības līgums kandidēšanai uz 2026.gada ziemas olimpisko spēļu organizēšanu

Šodien, 12.jūnijā, Stokholmā Latvijas Olimpiskās komitejas vadītājs Aldons Vrubļevskis, Zviedrijas Olimpiskās komitejas prezidents Matss Orjess (Mats Arjes) un Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics parakstīja nodomu vienošanos par sadarbību, lai kandidēšanas pieteikumā uz 2026.gada ziemas olimpiskajām spēlēm iekļautu olimpisko spēļu disciplīnas skeletonā, bobslejā un kamaniņu sportā rīkošanu Siguldā.

Pēc nodomu memoranda parakstīšanas tika pārrunāta partneru turpmākā sadarbība, ņemot vērā, ka ir saņemts sākotnējs projektētāju atzinums par iespēju piemērot bobsleja un kamaniņu trasi „Sigulda” bobsleja četrinieku sacensībām. Iesaistītās puses vienojās par nākamajiem soļiem, kas nepieciešami kandidēšanas procesa virzībai.

Šodien arī Ministru kabinets atbalstīja Zviedrijas un Latvijas kandidēšanu uz ziemas olimpisko spēļu rīkošanu 2026.gadā. Iepriekš 1.jūnijā to jau atbalstījusi Latvijas Nacionālā sporta padome.

Turpmāk Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju, Siguldas novada pašvaldību un, ja nepieciešams, iesaistot citas ministrijas un valsts iestādes, sagatavos un līdz šā gada 31.oktobrim Ministru kabinetā iesniegs pasākumu plānu kandidēšanas procesam laika posmā līdz 2019.gada septembrim, norādot arī tā provizoriskās īstenošanas izmaksas.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi