Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +9.4℃, A vējš 4.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-06-18
Siguldas triālistu sasniegumi Ugālē

17.jūnijā Ugālē, Karters triāla parkā, tika atklāta Latvijas čempionāta sezona triālā, kurā piedalījās arī desmit Siguldas kluba „L.R.K.” bērni, kāpjot uz pjedestāla visās trijās – „Mini 3+”, „Mini 5+” un „Mini 8+” – vecuma klasēs.

„Mini 3+” klasē siguldietis Dāvis Grāvītis izcīnīja uzvaru, bet 2.vietā ierindojās viņa komandas biedrs Markuss Logins. 4.vietā – Karlīna Kuļikova, bet piektais – Rūdolfs Ļeļs.

„Mini 5+” klasē 3.vietu ieguva Alberts Beinerts, bet 4.vietā palika Raimonds Marhelis. 5. un 6.vietu ieguva attiecīgi Kristaps Marhelis un Adele Kupniece.

Savukārt „Mini 8+” klasē 1.vietu izcīnīja Siguldas kluba „L.R.K.” pārstāve Lote Kurpniece, bet ceturtais – Dāvids Beinerts. Pieaugušo konkurencē debitēja siguldietis Gustavs Kundziņš, kas C klasē izcīnīja 6.vietu. Šīs Gustavam bija pirmās triāla sacensības, mainot motosporta disciplīnu no enduro.

Triāls ir motosporta disciplīna, kura ietver braukšanu ar speciāli aprīkotu motociklu pa speciāli veidotu trasi ar ļoti sarežģītu reljefu. Mērķis – pārvarēt trasi pēc iespējas mazākā laikā un ar iespējami mazāku ķermeņa saskari ar zemi, saņemot pēc iespējas mazāk soda punktus. Sacensības triālā notiek dažādām meistarības un vecuma klasēm.

Nākamais posms triālā, kurā startēs „L.R.K.” kluba sportisti, plānots 21.jūlijā Fischer Slēpošanas centra un Lorupes gravas apkārtnē. 

Informāciju sagatavoja:
Kaspars Kuļikovs
„L.R.K.” pārstāvis
kaspars@lamsf.lv, 29874628


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi