Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.3℃, D vējš 0.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-06-21
Noslēdzies pludmales volejbola čempionāta 1.posms

20.jūnijā piecas sieviešu grupas dalībnieces un 16 vīriešu grupas dalībnieki piedalījās pludmales volejbola „KS čempionāta” 1.posms.

Sieviešu grupā dalībnieces aizvadīja spēles katra ar katru, bet vīriešu grupu spēles bija īpaši spraigas, jo brāzmainais vējš lika dalībniekiem vēl vairāk cīnīties, lai kļūtu par vienu no diviem apakšgrupas spēlētājiem.

Pēc grupu spēlēm notika konkurss, kurā sacentās dāmas kopējā grupā ar vīriem, kurā dāmas izrādījās veiksmīgākas. Sīvā cīņā starp Lauru Petroviču un Baibu Bukšu par konkursa uzvarētāju kļuva Baiba Bukša. „KS čempionāts” 1.posmā dāmu grupā „King” titulu ieguva Baiba Kučika, savukārt pie „K-spārns” titula tika Līga Maurīte. Vīru grupā cīņā par „King” titulu iekļuva Kaspars Breģis, Pauls Krūmiņš, Ingmārs Veinbergs un Kārlis Gaigals. Par „KS čempionāts” 1.posma „King” titula īpašnieku kļuva Ingmārs Veinbergs. Spēlēs par “izdzīvošanu” iekļuva Ivo Pakalns, Pauls Gureckis, Dāvis Zvirbulis, Māris Dārziņš, bet par titula „K-spārns” īpašnieku kļuva Dāvis Zvirbulis.

Paldies sacensību dalībniekiem un organizatoriem – sporta klubam „Nuki”, „Graci”, „Neptunas”, „Red Bull”, „Aerodium”, sporta kompleksam „333”, „Vitamin Performance” un Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvaldei.

Uz tikšanos „KS čempionāts” 2.posmā 11.jūlijā!

 

Informāciju sagatavoja:
Gvido Gailītis


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi