Ceturtdiena, 9. jūlijs
Šodien sveicam: Zaiga, Asne, Asna
Laika ziņas: Sigulda +18.5℃, ZR vējš 4.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-06-22
Siguldas pilsētas vidusskolā noslēdzies „eTwinning” projekts

Siguldas pilsētas vidusskolas angļu valodas skolotāja Ieva Gaile, sadarbojoties ar 1.b klasi un klases audzinātāju Vinetu Inbergu, piedalījās starptautiskā „eTwinning” projektā „International garden”, kas norisinājās no februāra līdz jūnijam.

Projektā piedalījās 12 valstis – Spānija, Francija, Polija, Rumānija, Vācija, Bulgārija, Portugāle, Itālija, Slovēnija, Grieķija, Lielbritānija un Latvija. Projekta laikā skolēni savstarpēji apmainījās ar katram reģionam īpašu augu sēklām – puķu, dārzeņu vai garšaugu – un katra valsts šo augu sēklas adaptēja savā valstī, veidojot „starptautisko dārzu”. Paralēli dārza tapšanas procesam tika izzināts katras valsts ģeogrāfiskais stāvoklis, tās simboli, iepazīta valoda un apgūtas sasveicināšanās frāzes katrā valodā. Spāņu valodā skolēni iemācījās gan sasveicināties, gan skaitīt līdz 10, kā arī iepazīstināt ar sevi.

1.b klases skolēni saviem draugiem uz citām valstīm sūtīja skābeņu sēklas, jo tās ir visneparastākās un visnetradicionālākās sēklas mūsu sadarbības partnervalstīm.

Pārējo partnervalstu atsūtīto augu dēsti tika iestādīti bērnudārza „Tornīši” dobē, par kuru skolēni rūpējas arī vasaras laikā. 14.jūnijā skolēni pulcējās bērnudārza telpās, lai sazinātos ar poļu draugiem klātienē, izmantojot mūsdienu tehnoloģiju iespējas. Tika veidots arī projekta video, kurā bērni parādīja savas zināšanas svešvalodu jomā, sasveicinoties katras dalībvalsts valodā.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas pilsētas vidusskolas skolotājas
Vineta Inberga un Ieva Gaile


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020