Svētdiena, 17. februāris
Šodien sveicam: Donats, Konstance
Laika ziņas: Sigulda +2.3℃, Z vējš 5.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-07-06
Izsludinātas publiskās apspriešanas par viesnīcas un dzīvojamās mājas jaunbūvēm

Siguldas novada Būvvalde informē, ka izsludinātas vairākas sabiedriskās apspriešanas – līdz 5.augustam iedzīvotāji aicināti iepazīties ar būvniecības ieceres dokumentāciju viesnīcas jaunbūvei Šveices ielā 1, bet līdz 2.augustam – dzīvojamās mājas jaunbūves būvniecības ieceri Strēlnieku ielā 78.

Lai informētu iedzīvotājus par plānotajiem būvniecības projektiem, 19.jūlijā plkst.17.00 novadnieki aicināti apmeklēt viesnīcas ēkas Šveices ielā 1 jaunbūves prezentāciju, savukārt 26.jūlijā plkst.17.00 notiks dzīvojamās mājas Strēlnieku ielā 78 jaunbūves prezentācija. Papildu informācija un jaunbūvju vizualizācijas materiāli aplūkojami šeit.

Tāpat ar būvniecības ieceru dokumentāciju, tajā skaitā vizuālo risinājumu un aprakstu par iecerētās būvniecības iespējamo ietekmi (smaku, troksni, vibrāciju vai cita veida piesārņojumu) uz vidi, infrastruktūru un iedzīvotāju veselību, var iepazīties darba dienās Siguldas novada Būvvaldē, Zinātnes ielā 7, Siguldas pagastā, Siguldas novadā, 3.stāva vestibilā un iedzīvotāju pieņemšanas laikos – pirmdienās plkst.9.00–13.00 un ceturtdienās plkst.14.00–18.00 Siguldas novada pašvaldības Būvniecības kontroles nodaļā, Zinātnes ielā 7, Siguldas pagastā, Siguldas novadā, 3.stāvā. Plašāka informācija pieejama zvanot uz tālruni  67800956.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi