Svētdiena, 17. februāris
Šodien sveicam: Donats, Konstance
Laika ziņas: Sigulda +2.4℃, R vējš 5.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-07-07
Novadniekus aicina pieteikties velopiknikam

Sestdien, 14.jūlijā, plkst.11.00 novadnieki aicināti piedalīties velopiknikā, kura aptuvenais garums ir no 10 līdz 12 kilometriem.

Velopikniku vadīs Eiropas brīvprātīgā darba jauniete Tetiana Mazurenko no Ukrainas, kura nepilnu gadu aktīvi darbojas jauniešu iniciatīvu centrā „Mērķis” un organizē dažādus pasākumus novadniekiem. Pasākuma dalībnieki varēs aplūkot Siguldas gleznainās vietas, kā arī uzklausīt Tetianas stāstus par Ukrainu.

Dalībniekus aicina rūpēties par savu drošības ekipējumu un ievērot drošības noteikumus brauciena laikā.

Velopiknikam aicinām pieteikties šeit.

Pasākumu organizē jauniešu iniciatīvu centrs „Mērķis” sadarbībā ar SIA „Veloriba” un kempingu „Dainas”. Aktivitāte tiek finansēta projekta „EVS 4 sustainable life” (Nr. 2017-2-LV02-KA135-001675) un programmas Erasmus+ aktivitātes „Personu mobilitāte mācību nolūkos” ietvaros.

 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi