Svētdiena, 17. februāris
Šodien sveicam: Donats, Konstance
Laika ziņas: Sigulda +2.3℃, Z vējš 5.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-07-10
PAPILDINĀTS: Siguldas pilsdrupās uzstāsies leģendārie „A-ha” un „Zodiac”

Otrdien, 17.jūlijā, Siguldas pilsdrupu estrādē uzstāsies norvēģu mūzikas grupa „A-ha”, piedāvājot klausītājiem gan laika pārbaudi izturējušos lielākos hitus jaunā skanējumā, gan pavisam jaunas kompozīcijas. „A-ha” koncerta īpašais viesis būs Latvijas grupa „Zodiac”.

„A-ha” tiek dēvēta par Norvēģijas eksportētāko grupu, kas nospēlējusi tūkstošiem koncertu visā pasaulē, tostarp Latvijā. Grupa lielākos panākumus guvusi ar 1985.gadā izdoto debijas albumu „Hunting High and Low”. Savukārt Latvijas grupa „Zodiac” jeb „Zodiaks” ir Padomju elektroniskās mūzikas aizsācēji, kas savus mūzikas eksperimentus sākuši jau 70.gados, uzstājoties ar tam laikam neierasto elektroniski sintētisko mūziku. Grupas muzikālie eksperimenti ieguva klausītāju atbalstu un mīlestību ne tikai PSRS, bet arī Japānā, Austrijā, Somijā un citās pasaules valstīs.

Ieeja pasākuma teritorijā, Siguldas pils kompleksā, tiks atvērta no plkst.18.30, kur pasākuma apmeklētājiem būs pieejamas kafejnīcas. „Zodiac” savu uzstāšanos sāks plkst.20.00, bet „A-ha” uz skatuves kāps – plkst.21.10.

Atgādinām, ka koncerta norises vietā nevarēs norēķināties ar bankas maksājumu kartēm. Koncerta rīkotāji iesaka neņemt līdzi mazus bērnus jaudīgās skaņas un ļaužu drūzmas dēļ un atgādina, ka ar bērnu ratiņiem koncerta norises vietā ieiet nebūs iespējams. Pēc plkst.22.00 bērniem, kas ir jaunāki par 16 gadiem, jābūt pieaugušā pavadībā. Savukārt, nodrošinoties pret sliktiem laikapstākļiem, apmeklētāji aicināti līdzi ņemt lietus apmetņus.

Apmeklētāju drošībai koncertā aizliegts ienest lietussargus, pašportretu statīvu jeb selfie stick, foto, audio un video ierakstu tehniku, līdzi paņemtus ēdienus un dzērienus, šaujamieročus un aukstos ieročus, pirotehniku, bīstamus priekšmetus, sprāgstvielas, alkoholu un narkotikas, dzīvniekus, velosipēdus, skrituļslidas un skrituļdēļus, motociklistu ķiveres, saliekamos krēslus, bērnu ratiņus. Koncertā netiks ielaisti stipri iereibuši un agresīvi skatītāji, kas var radīt neērtības apkārtējiem, kā arī nav paredzēta un netiks nodrošināta neatļautu priekšmetu vai jebkādu citu priekšmetu nodošana uzglabāšanai pie koncertu apkalpojošā personāla vai kārtības uzturētāju personāla.

Koncerta apmeklētāji automašīnas aicināti novietot:

  • Pils ielas un Krišjāņa Barona ielas krustojuma stāvlaukumā;
  • zāliena teritorijā gar Krišjāņa Barona ielu;
  • zāliena teritorijā gar Līvkalna ielu;
  • stāvlaukumā pie pašvaldības Pakalpojumu centra (Raiņa ielā 3);
  • stāvlaukumā pie gaisa trošu ceļa vagoniņa stacijas (Jāņa Poruka ielā 14);
  • zāliena teritorijā pie panorāmas rata Svētku laukumā;
  • stāvlaukumā pie Siguldas Sporta centra (Ata Kronvalda ielā 7);
  • zāliena teritorijā Skolas ielā 1.

Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana papildus tiks atļauta Raiņa ielas labajā pusē no pašvaldības Pakalpojumu centra līdz Pils ielai, kā arī Cēsu ielā un Pils ielā. Citviet automašīnu apstāšanās un stāvēšana atļauta atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem.

Biļetes pieejamas „Biļešu serviss” kasēs.
Koncertā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi