Svētdiena, 17. februāris
Šodien sveicam: Donats, Konstance
Laika ziņas: Sigulda +2.4℃, R vējš 5.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-07-11
Izsludināta pieteikšanās vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu amatiem

2018.gada 6.oktobrī Latvijā notiks Latvijas Republikas 13.Saeimas vēlēšanas un Siguldas novadā darbosies seši vēlēšanu iecirkņi, kuru darbības nodrošināšanai nepieciešami 38 vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļi.

Par iecirkņa komisijas locekli var kļūt ikviens iedzīvotājs, kurš prot latviešu valodu un kuram ir vismaz vispārējā vidējā izglītība. Vēlēšanu komisijas loceklis nedrīkst būt Eiropas Parlamenta, Saeimas vai attiecīgās novada domes deputāts, deputāta kandidāts vai kandidātu saraksta iesniedzējs, kā arī citas vēlēšanu komisijas vai citas iecirkņa komisijas loceklis.

Tiesības pieteikt un izvirzīt savus pārstāvjus iecirkņa komisijā ir reģistrētajām partijām vai reģistrētu partiju apvienībām, vēlētāju grupai, ko veido ne mazāk kā desmit vēlētāji, vai Siguldas novada vēlēšanu komisijas locekļiem. Ja vēlēšanu komisijas kandidātu izvirza politiskā partija vai politisko partiju apvienība, pieteikumam pievienojams arī izraksts no tās lēmējinstitūcijas lēmuma, savukārt, ja kandidātu izvirza vēlētāju grupa, pieteikums jāparaksta katram vēlētājam, norādot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu un dzīvesvietas adresi.

Pieteikumu veidlapas vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu amatiem varēs saņemt un iesniegt līdz 31.jūlijam:

  • Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā – Raiņa ielā 3, Siguldā;
  • Allažu pagasta pārvaldē – Birzes ielā 4, Allažos, Allažu pagastā;
  • Mores pagasta pārvaldē – Siguldas ielā 11, Morē, Mores pagastā.
     

Pieteikuma veidlapa pieejama arī elektroniski – šeit.

2018.gada 6.oktobrī Latvijā notiks Latvijas Republikas 13. Saeimas vēlēšanas un Siguldas novadā darbosies seši vēlēšanu iecirkņi – 770. un 771.iecirknis darbosies Siguldas Sporta centrā, Ata Kronvalda ielā 7A, Siguldā; 772.iecirknis – Siguldas 1.pamatskolā, Pulkveža Brieža ielā 105, Siguldā; 773.iecirknis – Siguldas pagasta Kultūras namā, Zinātnes ielā 7B, Siguldas pagastā; 774.iecirknis – Mores pagasta Tautas namā, Siguldas ielā 13, Morē; 776.iecirknis – Allažu pagasta pārvaldē, Birzes ielā 4, Allažos.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas novada vēlēšanu komisijas sekretāre
Madara Skrastiņa


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi