Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.6℃, DR vējš 3.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-07-11
Notiks jau sestā „Siguldas kausa” izcīņa regbijā 7
Sestdien, 14.jūlijā, plkst.12.00 Depo sporta laukumā notiks ikgadējās „Siguldas kauss” sacensības regbijā 7, kas vienlaicīgi būs arī Regbija Attīstības asociācijas čempionāta trešais no pieciem posmiem. Sacensībās piedalīsies regbisti no visas Latvijas un sākotnēji komandām būs jāspēlē apakšgrupās 2x7 minūtes, lai pēc tam cīnītos par uzvaru turnīrā.
 
Šajā gadā Regbija Attīstības asociācijas čempionātā jau aizvadīti divi posmi. Sezonas atklāšanas sacensībās Sesavā regbija klubs „Sigulda” izcīnīja 4.vietu, bet Ropažos siguldiešiem – sudrabs. Sezonas kopvērtējumā šis rezultāts pašlaik ļauj ierindoties 3.vietā.
 
Regbija klubam „Sigulda” savā laukumā līdz šim ir gājis labi. No pieciem aizvadītajiem turnīriem, tikai vienā – 2015.gadā – komanda nav spēlējusi finālā. 2016.gadā izdevās triumfēt, bet 2013., 2014. un 2017.gadā siguldieši kaklā kāra sudraba godalgas. 

Sacensību laikā būs padomāts arī par pašiem jaunākajiem skatītājiem, kuriem būs iespēja piedalīties konkursā un saņemt balonus.

„Siguldas kausa” norisi atbalsta Siguldas novada pašvaldība, un tā ir ikgadēja tradīcija jau kopš 2013.gada, kad dibināts arī regbija klubs „Sigulda”.

Informāciju sagatavoja:
regbija klubs „Sigulda”


Regbija sacensībās var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi