Svētdiena, 17. februāris
Šodien sveicam: Donats, Konstance
Laika ziņas: Sigulda +2.3℃, Z vējš 5.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-07-12
Aicina piedalīties koncertā konkursā „Dziesma manai paaudzei”

18.augustā plkst.20.00 Mores svētku noslēgumā notiks dziesmu koncerts konkurss „Dziesma manai paaudzei”.

Koncertā, kas vienlaikus būs arī konkurss, aicināti piedalīties solisti, dueti, ansambļi un muzikālās apvienības. Dalībniekiem jāsagatavo divi priekšnesumi, kas atbilst izpildītāja vecumam un vokālajām spējām. Plānots, ka pasākums notiks divās daļās – pirmajā daļā piedalīsies visi dalībnieki, izpildot vienu no sagatavotajām dziesmām, savukārt koncerta konkursa otrajā daļā uzstāsies dalībnieki, kas ieguvuši žūrijas un skatītāju vērtējuma kopsummas lielāko rezultātu. Dalībniekiem tiks nodrošināts muzikālais pavadījums un iespēja piedalīties mēģinājumos.

Konkursa dalībnieki aicināti pieteikties līdz 1.augustam, nosūtot pieteikuma anketu uz e-pasta adresi sintija.laizane@sigulda.lv.

Papildu informācija par koncerta konkursa norisi pieejama šeit.

 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi