Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +13℃, R vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-07-17
Notiks vasaras sporta nometnes

Siguldas novada pašvaldības dome 12.jūlija domes sēdē apstiprināja dalības maksu skolu audzēkņiem Siguldas Sporta skolas un Siguldas pilsētas vidusskolas vasaras sporta nometnēs.

Siguldas Sporta skola diennakts mācību treniņnometnes tiks organizētas Basketbola, Vieglatlētikas un Distanču slēpošanas nodaļas MT-3, MT-4, MT-6, MT-7, SMP-1 grupu audzēkņiem Smiltenē no 30.jūlija līdz 4.augustam, no 6. līdz 11.augustam, no 13. līdz 17.augustam un no 20. līdz 25.augustam, savukārt Madonā no 6. līdz 11.augustam. Dalības maksa sporta nometnēs ir 72 eiro, kas ietver nakšņošanu, ēdināšanu un citus nometnēs iekļautos pasākumus.

Vasaras sporta nometņu organizēšana ir Siguldas pilsētas vidusskolas sporta klašu izglītības programmas realizēšanas sastāvdaļa. 1.s klases skolēniem Siguldā no 20. līdz 24.augustam iespēja piedalīties dienas sporta nometnē, kur dalības maksa vienam skolēnam ir 17,50 eiro. Savukārt 2.s klašu un 3.s klašu skolēniem tiek organizētas diennakts sporta nometnes Gulbenē – no 13. līdz 17.augustam 3.s klases skolēnu nometne, un no 20. līdz 24.augustam 2.s klases skolēnu nometne. Dalības maksa vienam audzēknim diennakts nometnēs ir 95 eiro.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi