Ceturtdiena, 25. februāris
Šodien sveicam: Alma, Annemarija
Laika ziņas: Sigulda +2.7℃, DR vējš 3.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-07-19
Fischer Slēpošanas centrā marķētas velobraukšanas un skriešanas trases
Ņemot vērā aktīvo sacensību norisi šajā vasarā, Fischer Slēpošanas centrā ir izveidotas sacensību trašu kartes un pastāvīgi skriešanas un velobraukšanas trašu marķējumi, kuri ir atšķirīgās krāsās, kā arī uz tiem ir norādītas „S!-Skrien”, „S!-Velo” un UCI XCO atzīmes.
 
Kopumā marķētas četras trases. „S!-Skrien” 2,5 kilometrus garajā trasē norādes ir dzeltenā krāsā, „S!-Velo” norādes marķētas baltā krāsā divās trasēs, kas ir divu un piecu kilometru garas, kā arī sarežģītāka riteņbraukšanas trase ar šķēršļiem, kurā norādes ir oranžā krāsā un kopējais trases garums ir 4,1 kilometri. 
 
Visām trasēm starta un finiša punkts ir sporta laukumā pie Fischer Slēpošanas centra, tālāk trases ved centram blakus esošajā mežā. Lielākā daļa trašu ir veidotas meža takās, tikai atsevišķās trases daļās ir asfalta segums. 
 
Šovasar Fischer Slēpošanas centrā norisinās vairākas vietēja mēroga un starptautiskas sacensības. Vēl plānoti trīs skriešanas un nūjošanas sacensību seriāla „S!-Skrien 2018” posmi, divi riteņbraukšanas sacensību seriāla „S!-Velo 2018” posmi, divi skrituļslidošanas un rollerslēpošanas sacensību seriāla „S!-Skate 2018” posmi, kā arī starptautiskas riteņbraukšanas sacensības XCO „Sigulda Cup” UCI C2 2018.
 
Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”
sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Aneta Galdiņa
 
 
Sacensībās un citos pasākumos var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
 

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi