Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +9.8℃, A vējš 4.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-07-20
Seriāla „S!-Skrien 2018” skrējēji iemēģina marķētās trases

19.jūlijā Fischer Slēpošanas centrā norisinājās „S!-Skrien 2018” skriešanas un nūjošanas treniņsacensību 3.posms. Šajā posmā bērnu šķēršļu distancē bija jauni šķēršļu elementi, kā arī ikvienam dalībniekam bija iespēja izbaudīt atsvaidzinošu mākslīgi radītu lietus elementu finišā.

Ņemot vērā aktīvo sacensību norisi Fischer Slēpošanas centrā, ir izstrādāta četras sacensību trases ar atšķirīgiem marķējumiem. Treniņsacensību 3.posma dalībniekiem SV-6 grupās bija jāskrien 10 minūtes 300 metru aplis ar šķēršļiem, savukārt SV-8 grupām bija jāveic šī distance 15 minūtes. SV-10, SV-12 un SV-14 grupām bija jāskrien 30 minūtes pa 2,5 kilometru marķētu meža trasi, SV-16 grupām un vecākiem bija jāskrien 60 minūtes šī distance, savukārt nūjošanas SV-Open grupām bija jānūjo 60 minūtes pa 2,5 kilometru apli meža trasē. Dalībniekiem distance bija jāveic noteiktā laika limita ietvaros, kur tika fiksēti pilnie veiktie apļi noteiktajā laika limitā.

Kopumā šajā sezonā paredzēti vēl divi „S!-Skrien” sacensību seriāla posmi – 2.augustā un 6.septembrī, tāpēc aicinām aktīvi piedalīties šajās treniņsacensībās gan lielu, gan mazu skrējēju.

Informācija par sacensību rezultātiem pieejama Fischer Slēpošanas centra tīmekļa vietnē.

Jau ziņots, ka aktīvākā pirmskolas izglītības iestāde, kā arī sporta klubi un interešu grupas cīnās par specbalvu no atbalstītājiem, bet tie dalībnieki, kuri būs piedalījušies vismaz 10 skriešanas un orientēšanās sacensībās, iegūs 50% atlaidi Siguldas pusmaratonam.

Informāciju sagatavoja:
Aneta Galdiņa,
SIA
Siguldas Sporta serviss”
sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi