×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +10.8℃, DR vējš 2.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-07-23
26.jūlijā notiks „S!-Velo 2018” treniņsacensību 4.posms

Ceturtdien, 26.jūlijā, plkst.17.30 Fischer Slēpošanas centrā notiks „S!-Velo 2018” treniņsacensību pirmspēdējais, 4.posms.

Dalībnieku reģistrēšanās sacensībām notiek līdz 25.jūlija plkst.17.00. Apmaksājot dalību iepriekš, tiek piemērotas atlaides. Reģistrācija un apmaksa sacensībām ir atvērta Fischer Slēpošanas centra tīmekļa vietnē. Dalībnieku reģistrācija un numuru saņemšana sacensību dienā notiks Fischer Slēpošanas centrā plkst.17.30. SV-dipu dapu grupas startēs no plkst.19.00 līdz 19.20, savukārt pārējiem starts atvērts no plkst.18.00 līdz 19.30.

 

 

Sacensību 4.posmā plānotas distances:

  • SV-dipu dapu grupām – 400 metru distance pa stadiona apli;
  • SV-6 grupām 800 metru distance pa stadiona apli;
  • SV-8 grupām 1,2 kilometru distance trases asfaltētajā daļā;
  • SV-10 grupām 2,4 kilometru distance trases asfaltētajā daļā;
  • SV-12 un S-14 grupām sešu kilometru distance trases asfaltētājā daļā un meža takās;
  • V-14 grupai astoņu kilometru distance trases asfaltētājā daļā un meža takās;
  • sākot no SV-16 un vecākām dalībnieku grupām līdzīgi kā trešajā posmā būs jāveic 15 kilometru aplis marķētā trasē gar Gauju, virzienā uz Rāmkalniem.

Jau ziņots, ka FischerSlēpošanas centrā ir izveidotas marķētas sacensību trases skriešanai un velobraukšanai.15 kilometru trase tiks nomarķēta dienu pirms sacensībām, tādēļ sacensību rīkotāji aicina trešdien, 25.jūlijā, no plkst.17.00 izbraukt trasi treniņa nolūkos, lai sacensībās būtu iespēja koncentrēties uz labākiem rezultātiem.

Papildu informācija par sacensībām aplūkojama Siguldas Sporta centra tīmekļa vietnē.

Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”
sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Aneta Galdiņa

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi