Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.9℃, DR vējš 3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-07-24
Notiks daudzdienu velobrauciens jauniešiem; būs satiksmes ierobežojumi

No 26. līdz 28.jūlijam notiks „Rīgas kauss” daudzdienu velobrauciens jauniešiem, kura maršrutā ir arī Sigulda, un šajās dienās plānoti satiksmes ierobežojumi.

27.jūlijā velobrauciena trešā etapa starts plkst.12.00 tiks dots Garkalnē, virzoties uz Siguldu caur Raganu un Turaidu, pār Gaujas tiltu, pēc tam pagriežoties pa labi uz Peldu ielu virzienā uz bobsleja un kamaniņu trasi „Sigulda”, 3.etapam finišējot aptuveni plkst.14.30.

No plkst.13.30 līdz 14.30 plānoti daļēji satiksmes ierobežojumi ceļa posmā no tilta pār Gauju līdz bobsleja un kamaniņu trasei „Sigulda” virzienā pa Peldu ielu. Transportlīdzekļu un gājēju kustību pie Gūtmaņalas sacensību laikā regulēs Valsts policijas pārstāvji.

Savukārt 28.jūlijā plkst.11.00 Siguldā, pie Krimuldas muižas, Mednieku ielā tiks dots starts 4.etapam, kas no Krimuldas ielas virzīsies uz Turaidu, lejā pa kalnu un augšup pa Krimuldas serpentīnu, veicot sešus apļus un finišā ierodoties aptuveni plkst.13.00.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi