Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.9℃, DR vējš 3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-07-27
„S!-Velo 2018” sacensību ceturtais posms pulcē 139 velobraucējus

Ceturtdien, 26.jūlijā, Fischer Slēpošanas centrā pulcējās 139 lieli un mazi velosipēdisti, lai dotos riteņbraukšanas seriāla „S!-Velo 2018” 4.posma trasēs.

Sacensības norisinājās 22 vecuma grupās un atkarībā no sportotāju vecuma dalībnieki veica distances, sākot no 400 metriem līdz 15 kilometriem. Riteņbraukšanas seriāls norisinās jau ceturto gadu un 30.augustā ir paredzēts noslēdzošais treniņsacensību posms.

Visus rezultātus jau tuvākajā laikā būs iespējams apskatīt www.siguldassports.lv tīmekļa vietnē un citviet.

Atgādinām, ka augustā un septembrī norisināsies pēdējie posmi arī „S!–Skate 2018” skrituļslidošanas seriālam un skriešanas, nūjošanas seriālam „S!–Skrien 2018”.

Papildus tam Fischer Slēpošanas centrs aicina piedalīties arī sacensībās „Orientēšanās labirints 2018”, kas norisināsies līdz 30.septembrim centra darba laikos. Sezonas noslēgumā, 1.oktobrī, tiks apkopoti kopējie rezultāti un katrā grupā labākie trīs rezultātu īpašnieki tiks apbalvoti ar vērtīgām balvām. Dalībnieki tiks vērtēti noteiktās vecuma grupās.

Plašāka informācija par Fischer Slēpošanas centrā notiekošajiem pasākumiem ir pieejama centra Facebook profilā un tīmekļa vietnē.

Informāciju sagatavoja:
Aneta Galdiņa,
​SIA „Siguldas Sporta serviss”
sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi