×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZA vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-07-30
Novadniekiem godalgotas vietas triāla sacensībās

28. un 29.jūlijā ļoti mainīgos un karstos laikapstākļos Silavotiņu mototrasē, Saldū, tika aizvadīts Latvijas čempionāta 3. un 4.posms triālā, kur startēja desmit „Siguldas Minimoto” jaunie sportisti, kāpjot uz pjedestāla visās trijās – „Mini 3+”, „Mini 5+” un „Mini 8+” – vecuma klasēs.

Sestdien „Mini 3+” klasē uzvaru izcīnīja siguldietis Dāvis Grāvītis, bet 2.vietā ierindojās viņa komandas biedre Karlīna Kuļikova, savukārt 3.vietu ieguva Markuss Logins. „Mini 5+” klasē 3.vietu ieguva Alberts Beinerts, bet 4.vietā ierindojās Raimonds Gabriels Marhelis. 5. un 6.vietu ieguva Adele Kurpniece un Kristaps Marhelis. „Mini 8+” klasē 2.vietu izcīnīja Lote Kurpniece, bet ceturtais – Dāvids Beinerts.

Savukārt svētdien „Mini 3+” uzvaru izcīnīja Markuss Logins, aiz sevis atstājot Dāvi Grāvīti 2.vietā un Karlīnu Kuļikovu 3.vietā. „Mini 5+” klasē 3.vietu ieguva Raimonds Gabriels Marhelis, bet 4.vietā ierindojās Adele Kurpniece, aiz sevis atstājot Albertu Beinertu 5.vietā un Kristapu Marheli 6.vietā. „Mini 8+” klasē Lote Kurpniece svinēja pārliecinošu uzvaru, izcīnot 1.vietu un startējot bez soda punktiem, savukārt Dāvids Beinerts ierindojās 4.vietā.

Pieaugušo konkurencē „D” klasē siguldietis Gustavs Kundziņš abās dienās izcīnīja 7.vietu.

Triāls ir motosporta disciplīna, kura ietver braukšanu ar speciāli aprīkotu motociklu pa trasi ar ļoti sarežģītu reljefu. Mērķis – pārvarēt trasi pēc iespējas mazākā laikā un ar iespējami mazāku ķermeņa saskari ar zemi, saņemot pēc iespējas mazāk soda punktus. Sacensības triālā notiek dažādām meistarības un vecuma klasēm.

Informāciju sagatavoja:
„L.R.K.” pārstāvis
Kaspars Kuļikovs
kaspars@lamsf.lv, 29874628


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi