Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.8℃, D vējš 0.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-07-31
Pasaules orientēšanās čempionātā piedalīsies 49 valstu sportisti
No 3. līdz 12.augustam pirmo reizi Latvijā notiks 35.pasaules čempionāts orientēšanās sportā, kur Siguldā un tās apkaimē sacentīsies 345 sportisti, 192 dalībnieki vīriešu un 153 – sieviešu konkurencē. Uz šīm pasaules mēroga sacensībām ieradīsies arī 81 oficiālā persona.

No Latviju čempionātā piedalīsies vienpadsmit orientieristi – seši vīrieši un piecas sievietes. 
 
Sacensībās tiks pārstāvēti pieci kontinenti, jo dalību pieteikušas 49 valstis no Eirāzijas, Āfrikas, Ziemeļamerikas, Dienvidamerikas un Austrālijas.
Visvairāk sportistu pieteikusi Somija, Lielbritānija un Norvēģija – šīs valstis pārstāvēs 14 sportisti. Sacensībās piedalīsies arī medaļām bagātākā orientēšanās lielvalsts Zviedrija, kura šogad sacensībām pieteikusi 13 dalībniekus, tikpat sportisti pārstāvēs trešo medaļām bagātāko valsti Šveici, bet Krievija pieteikusi 12 orientieristus.
 
Starp dalībniekiem ir vienpadsmit orientieristi no Austrālijas, četri dalībnieki no Brazīlijas un Kanādas. Ķīnu, Honkongu un Dienvidkorejas jeb Korejas Republiku čempionātā pārstāvēs no katras valsts astoņi orientieristi. Gan no Japānas, gan ASV sacensībās piedalīsies desmit sportisti, bet no Jaunzēlandes – deviņi. Dienvidāfrikas Republika deleģējusi divus orientieristus, Ēģipte un Kolumbija - katra pa trim sportistiem, pa vienam sportistam čempionātā piedalīsies no Korejas Tautas Demokrātiskās republikas (Ziemeļkorejas), Argentīnas, Maķedonijas, Nīderlandes, Serbijas un Slovēnijas.
 
Pasaules čempionāts orientēšanās sportā pirmo reizi Baltijas valstīs notika pērn Igaunijā, kurā kopā piedalījās 366 dalībnieki – 204 vīrieši un 162 sievietes no 50 valstīm.


Sacensību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi