Sestdiena, 23. marts
Šodien sveicam: Mirdza, Žanete, Žanna
Laika ziņas: Sigulda +4.6℃, R vējš 5.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-08-02
Pasaules orientēšanās čempionātā Siguldā uzstāsies grupa „Auļi” un Elza Rozentāle

No 7. līdz 12. augustam Siguldā norisināsies 35.pasaules orientēšanās čempionāts, kura labākie orientieristi tiks apbalvoti 8. un 10.augustā plkst.19.00 Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā. Vidējās distances apbalvošanas ceremonijā 8.augustā klātesošos ar muzikālu priekšnesumu iepriecinās dziedātāja Elza Rozentāle un etno džeza grupa „Bur mani”. Savukārt 10.augustā, kad medaļas saņems labākie stafetes distancē, koncertu sniegs mūzikas grupa „Auļi”. Apbalvošanas ceremoniju vadīs Rūta un Kaspars Dvinski.

Garās distances uzvarētāju apbalvošana un pasaules čempionāta noslēguma ceremonija notiks 11.augustā plkst.18.10 Turaidas muzejrezervāta Dziesmu dārzā.

Atgādinām, ka pasaules čempionāta laikā Siguldas apkaimē tiks izcīnītas medaļas trīs disciplīnās – stafetē, vidējā un garajā distancē. 7.augustā Fischer Slēpošanas centrā no plkst.12.00 līdz 17.30 notiks sacensības vidējā distancē, 9.augustā Turaidā, Dziesmu dārzā, no plkst.14.00 sāksies aizraujoša cīņa par medaļām stafetēs, bet 11.augustā no plkst.12.00 līdz 18.00 Turaidā norisināsies sacensības garajā distancē.

Informējam, ka no 8.augusta plkst.8.00 līdz 10.augusta plkst.22.00 būs slēgtas Dzelzceļa stacijas durvis izejai uz pilsētu.

Siguldas novada iedzīvotāji un viesi aicināti apmeklēt sacensības klātienē, jo sacensību centri izveidoti tā, lai līdzjutēji ar moderno tehnoloģiju palīdzību spētu sekot līdzi notikumiem distancē no skatītāju tribīnēs Fischer Slēpošanas centrā un Dziesmu dārzā.

35.pasaules čempionāts orientēšanās sportā Siguldā pulcēs teju 340 sportistus no 49 pasaules valstīm.

 

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi